Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Lost in Kiev + Signal From Europa - 30.05 - Wydział Remontowy

Lost in Kiev + Signal From Europa - 30.05 - Wydział Remontowy
 
Będzie to z pewnością klimatyczny wieczór z muzyką przestrzenną, gdzie usłyszeć będzie można dwie charakterystyczne formacje: Lost in Kiev oraz Signal from Europa.
gdzie?Wydział Remontowy
Pl. Solidarności 1, 80-958 Gdańsk
kiedy?30 maja 2017 od 19:00
za ile?20 zł

Już, niedługo, bo we wtorek, 30 maja mamy zaszczyt zaprosić Wszystkich Zainteresowanych na sztukę w klubie gdańskim "Wydział Remontowy". Będzie to z pewnością klimatyczny wieczór z muzyką przestrzenną, gdzie usłyszeć będzie można dwie charakterystyczne formacje: Lost in Kiev oraz Signal from Europa. Serdecznie zapraszamy, koncert startuje o godzinie 19:00. Widownia Wydziału Remontowego, Plac Solidarności 1 w Gdańsku stoi przed Wami otworem! Zapraszamy!

Info o artystach:
Lost in Kiev. Pochodzą z Francji. Ten czteroosobowy skład gra szeroko pojętą muzykę instrumentalną, która korzeniami zaczepiona jest w klasycznym rocku. Najnowsza płyta "Nuit Noire" została wydana nakładem "Dunk!Records", wytwórni odpowiedzialnej za niezwykle popularny, duży europejski festiwal muzyczny, festiwal post-rockowych oraz post-metalowych brzmień. Muzycy z Lost in Kiev zagrali już u boku takich ikon jak: Tides From Nebula, czy God is an Astronaut. Występy formacji wzbogacane są dodatkowo efektami świetlnymi oraz wizualnymi. Działania te spotykają się z przychylnością publiczności, co sprawiło, że Lost in Kiev są niezwykle unikatową kapelą w swoim nietuzinkowym stylu!

Signal from Europa to instrumentalna, czteroosobowa polska formacja, rodem z Trójmiasta. Muzycy oscylują wokół stylistyki post-rockowej. Debiutancka płyta "Dusty Monuments" spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem wśród polskiej oraz zagranicznej społeczności. "Dusty Monuments" znalazł się w rankingu pięćdziesięciu najlepszych płyt z tego gatunku, które powstały w 2016 roku. Zestawienie to stworzył magazyn Arctic Drones, stawiając Signal from Europa u boku takich gwiazd jak: Mogwai czy Russian Circles. Niech to towarzystwo świadczy o klasie grupy i czyni z nich jedną z najszybciej i najmocniej rozwijających się grup w swojej klasie!

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl