Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Łoskot w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim - koncert

Łoskot w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim - koncert
 
Nazwa "Łoskot" kojarzy się fanom muzyki z jednym z ważniejszych Trójmiejskich zespołów yassowej sceny.
gdzie?Teatr Szekspirowski
Bogusławskiego W. 1, 80-826 Gdańsk
kiedy?12 listopada 2017 od 19:00
za ile?40 zł

Zespół Łoskot jest za stary na konwenanse oraz zbyt dorosły, żeby się zbuntować. Wystąpią już 12-go listopada 2017 roku, w gdańskim Teatrze Szekspirowskim, znajdującym się przy ulicy Bogusławskiego W. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, natomiast bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Łoskot jest zespołem posiadającym dość długą historię. Powstał bowiem w roku 1993, w mieście Gdańsk. Nie grają tego, co zwykle oraz co należałoby, jednak to co raczej nie należy, ale ich zdaniem trzeba. Formacja gra tak, jak potrafi, a także jak im wychodzi. Ich muzyka przeznaczona jest dla Was, ale także dla nich samych, aby nie nudziło im się zbytnio. Członkowie zespołu bardzo się starają, ale najbardziej perkusista, ponieważ jest w formacji nowy i pochodzi ze stolicy. Nazwa "Łoskot" kojarzy się fanom muzyki z jednym z ważniejszych Trójmiejskich zespołów yassowej sceny. Jego działalność jest przełomem na przestrzeni wieków, dokładnie lata między 1993-2005, czyli czasy rewolucji, wdzierającej się głęboko do polskiej sceny muzycznej, zmieniając tym samym brzmienie rocka oraz jazzu. Nagrali cztery płyty, jak również zagrali wiele wspaniałych koncertów.

Zawiesili jednak swą działalność, w momencie, gdy wyczerpywała się formuła yassowej sceny. Od wydania ostatniego albumu formacji, pod tytułem: "Sun" minęło sporo czasu, bo dwanaście lat. Członkowie grupy przez ten czas starali się prowadzić aktywne muzyczne życia, a także zajęli się terapiami, budowaniem domów, czy rodzeniem dzieci. Wielkimi jednak krokami zbliżała się chwila ich ponownego spotkania. Zgrupowania comiesięczne, rozmowy, próby zaprowadzą ich pewnie do stworzenia całkiem nowego materiału. 4-go sierpnia tego roku odbył się koncert zespołu Łoskot na OFF Festivalu. Wówczas powrócili do regularnych występów.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl