Lords Of The Sound Music is coming - koncert

Lords Of The Sound Music is coming - koncert
Koncerty Lords of the sound są czymś więcej niż zwykły występ, to połączenie instalacji świetlnych, muzyki oraz video show.
Gdzie?
Scena teatralna NOT
Rajska 6, 80-850 Gdańsk
Kiedy?
2 grudnia 2019 od 18:00
Za ile?
145 zł

Lords Of The Sound to genialna wręcz orkiestra, która wystąpi w granicach trasy europejskiej podczas koncertów w naszym kraju. W tym wyjątkowym programie, pod nazwą: „Music is coming” usłyszą Państwo piosenki z filmów oraz z seriali, jak między innymi: Wikingowie, Gra o Tron, World of Warcraft i wiele innych dobrze Wam znanych z ekranu Fantasy.

Koncerty Lords of the sound są czymś więcej niż zwykły występ, to połączenie instalacji świetlnych, muzyki oraz video show. Music is Coming jest to widowisko wspaniałej fuzji orkiestry, która gra na żywo, magii kina i chóru, która pozwoli Państwu przeżyć jeszcze raz losy ulubionych bohaterów jednak z innej perspektywy. A dzięki kunsztowi zespołu znane na całej kuli ziemskiej piosenki wybrzmią w przejmujący oraz świeży sposób, dzięki któremu przeniesiecie się Państwo do świata, jaki do tej pory był znany tylko z ekranu.

W czasie występu będzie można usłyszeć, na przykład muzykę z filmów, jak między innymi: Gra o Tron, The Avangers, Wikingowie, Alicja w Krainie Czarów, Władca Pierścieni, Wonder Woman, Avatar, Van Helsing, Piraci z Karaibów, Opowieści z Narnii, Piąty Element, Warcraft, Liga Sprawiedliwości, Assassin’s Creed, czy Mortal Kombat.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Nawet jeżeli nie jesteście fanami Fantasy i SF nie możecie zignorować show, które działa z taką niezwykłą potęgą oraz mocą dźwięku na naszą wyobraźnię. Program trwa około dwóch godzin.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 2-go grudnia 2019 roku, do gdańskiej Sceny Teatralnej NOT, znajdującej się przy ulicy Rajskiej 6. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 145 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl