Lor / Lowlight Tour
Zawartość tego krążka jest kontynuacją drogi jaką obrały dziewczyny już na samym początku swej kariery.
Gdzie?
BARdzo bardzo
Nowogrodzka 11, 00-509 Warszawa
Kiedy?
13 kwietnia 2019 od 20:00
Za ile?
25 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który promuje debiutancką płytę zespołu Lor, pod tytułem: "Lowlight". Lor jest grupą, którą tworzy cztery bardzo utalentowane oraz umuzykalnione dziewczyny, pochodzące z Krakowa: Julia Skiba (pianino), Paulina Sumera (teksty), Jagoda Kudlińska (wokal) oraz Julia Błachuta, która gra na skrzypcach. Kobiety częściowo poznawały się w szkołach, a częściowo również dzięki internetowi. Zdobyły serca słuchaczy subtelnym songwritingiem zainspirowanym folkową muzyką. Pomimo młodego wieku, posiadają na swym koncie koncerty w całym kraju, a w tym na festiwalach, jak między innymi: OFF, Open’er, czy też Orange Warsaw.

Debiutancka płyta, nosząca nazwę: „Lowlight” ma mieć premierę w roku 2019, w kwietniu. Zawartość tego krążka jest kontynuacją drogi jaką obrały dziewczyny już na samym początku swej kariery. Płyta stanowi piętnaście piosenek wypełnionych po brzegi poetyckimi, delikatnymi melodiami skrzypiec oraz fortepianu. Historie, które zawierają się w tekstach ich piosenek traktują o miłości, o przyjaźni, a także o poczuciu straty i smutku. Powołane ku życiu poprzez subtelny śpiew Jagody oraz towarzyszącego jej chóru dopełnią całości „Lowlight”.

Na koncert zapraszamy Was bardzo serdecznie już 13-go kwietnia 2019 roku, do warszawskiego BARdzo bardzo, znajdującego się przy ulicy Nowogrodzkiej 11. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl