Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Lonker See / Walk Among Statues Autograf Klub 17.11 - koncert

Lonker See / Walk Among Statues Autograf Klub 17.11 - koncert
 
W ich muzyce usłyszą Państwo space rock, psychodelę i jazz.
gdzie?Kawiarnia Autograf Impart
Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław
kiedy?17 listopada 2017 od 20:30
za ile?20 zł

Gentlemen Booking zaprasza Państwa bardzo serdecznie na koncert dobrze przez Was znanego, a także lubianego zespołu trójmiejskiego Lonker See, który wspierał będzie debiutantów z Wrocławia - Walk Among Statues.

Formacja Lonker See jest projektem, który rozpoczął swoją działalność w formie duetu ambientowego Bartosza Borowskiego "Boro" oraz Joanny Kucharskiej. Duet znany już wcześniej z Kiev Office, czy też z 1926. Po nagraniu Ep-ki zdecydowali się na poszerzenie składu o muzyków jazzowych z Trójmiasta: Tomka Gadeckiego oraz Michała Gosa, jak również zmienić muzyczną formułę poprzez zgłębienie szerokiego spektrum gatunkowego.

W ich muzyce usłyszą Państwo space rock, psychodelę i jazz. Ta muzyka ma w sobie sporo wolnej przestrzeni, jej bazą są dłuższe formy, a także znajduje się w niej sporo miejsca przeznaczonego na improwizację. Debiutancki album grupy, pod tytułem: "Split Image" ukazał się w roku 2016, w kwietniu. Sporo koncertowali od czasu wydania płyty. Natomiast w roku 2017, w lutym wydali bardzo dobrze przyjęty split z formacją z Sosnowca - Arrm. Później ruszyli w trasę koncertową. Niedawno premierę miało wydawnictwo podwójne zespołu Lonker Seessions oraz Live at Pijana Czapla. Mają zamiar wypromować materiał pochodzący z tego wydawnictwa tej jesieni, a także zimy, tak w kraju jak i za granicą.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Istny post rock - Walk Among Statues
Zespół współtworzą: Michał Konieczny, który gra na gitarze, Kamil Szpak również gitara oraz synths, Krzysztof Kopeć - perkusja, Michał Krukow - bas i synths.

Autograf to wyjątkowe miejsce. Można tutaj spróbować wspaniałych dań, a także poznać wyjątkową sztukę, czy wziąć udział w bluesowym i jazzowym jam sessions, można również zobaczyć fotografie twórców z Wrocławia. We Wrocławiu jest mało takich miejsc, w których można na żywo posłuchać dobrego bluesa, czy jazzu. Właśnie dlatego w Autografie można raz w miesiącu posłuchać muzyki na żywo.

Zapraszamy zatem już 17-go listopada, do wrocławskiej Kawiarni Autograf Impart, znajdującej się przy ulicy Mazowieckiej 17. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl