Łona i Webber - koncert
Muzycy grali wspólnie już więcej niż trzysta koncertów na największych polskich festiwalach, między innymi: Off Festival, Open’er, Hip Hop Kemp, czy też Męskie Granie.
Gdzie?
Targ Węglowy
Targ Węglowy, 80-026 Gdańsk
Kiedy?
17 sierpnia 2018 od 20:30
Za ile?
bezpłatnie

Adam „Łona” Zieliński to niekwestionowany mistrz słowa. Natomiast Andrzej „Webber” Mikosz to mistrz dźwięku. Zatem „Łona” i „Webber” razem w duecie są mistrzostwem do kwadratu!

Muzycy grali wspólnie już więcej niż trzysta koncertów na największych polskich festiwalach, między innymi: Off Festival, Open’er, Hip Hop Kemp, czy też Męskie Granie. Ostatnia płyta artystów, mówiąc nawiasem otrzymała status Złotej, zaś singiel, pod tytułem: "Błąd" zdobył aż sześć milionów wyświetleń w internecie. Webber, Łona i The Pimps to muzyczny projekt, w którym zaproszeni przez Łonę zostali do wspólnej pracy przyjaciele artysty, czyli młodzi, utalentowani muzycy: Jose Manuel Alban Juarez na perkusji, Michał Kowalski na instrumentach klawiszowych, Daniel Popiałkiewicz na gitarze oraz Maciej Kałka – bas.

Efekty założenia są fantastyczne wręcz, bo całkowicie nowe, genialne aranże, wielka eksplozja energii, a także absurdalnego humoru. Co można powiedzieć? Majstersztyk. Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już z 17-go sierpnia 2018 roku, w gdańskim Targu Węglowym. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 20:30.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl