Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Little Big "Skibidi Tour" - koncert

Little Big "Skibidi Tour" - koncert
 
Po jakże wielkim i spektakularnym sukcesie, trasy wiosennej, „Skibidi Live Tour” na całym kontynencie europejskim, rewelacja z Rosji wraca do naszego kraju.
gdzie?Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
kiedy?8 października 2019 od 20:30
za ile?95 zł

Po jakże wielkim i spektakularnym sukcesie, trasy wiosennej, „Skibidi Live Tour” na całym kontynencie europejskim, rewelacja z Rosji wraca do naszego kraju. LITTLE BIG, wyprzedając halę warszawską EXPO XXI oraz klub wrocławski A2, zespół pokazał, iż fanów w Polsce im nie zabraknie i właśnie dlatego wracają jesienią do trzech miast. Rosjanie specjalnie dla Państwa zagrają 4-go października w Gdańsku (Klub B 90); 5-go października w Poznaniu (Klub B17) oraz 8-go października w Krakowie (Klub Studio). Formacja uwielbia zaskakiwać swoich fanów oraz zarażać ich swą energią, zatem przygotujcie się Państwo na coś niezwykłego i wyjątkowego.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 8-go października do krakowskiego Klubu Studio, znajdującego się przy ulicy Budryka W. 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 95 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl