List do Czarnego Anioła. Piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk - koncert

List do Czarnego Anioła. Piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk - koncert
Spowita zawsze w czerń, sale wypełniała swą osobą, a także potrafiła zahipnotyzować wsłuchaną w nią publikę.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
12 października 2018 od 21:00 do 23:00
Za ile?
20 zł
Organizator
Fundacja Teatru BOTO

Koncert, na który Państwa zapraszamy bardzo serdecznie jest poświęcony utworom, pochodzącym z repertuaru bardzo tajemniczej Ewy Demarczyk, zwanej polskim Czarnym Aniołem, który już od jakiegoś czasu skutecznie unika wystąpień publicznych. To legenda znanej wszystkim Piwnicy pod Baranami. Spowita zawsze w czerń, sale wypełniała swą osobą, a także potrafiła zahipnotyzować wsłuchaną w nią publikę. Perfekcyjna dykcja, czysta interpretacja oraz to jej głębokie spojrzenie...

"Grande Valse Brillante" to pierwsza piosenka, która oczarowała artystkę - Patrycję Ziniewicz. Jej nauczycielka od śpiewu wykonywała ją zza drzwi salki, gdzie miały miejsce lekcje przyszłej artystki. Kiedy miała trzynaście lat, zdecydowała, iż właśnie ten utwór weźmie na warsztat. W taki sposób rozpoczęła się jej fascynacja Czarnym Aniołem. Później, po wielu latach zdecydowała się podjąć wyzwanie i zorganizować właśnie ten koncert. Zaprosiła do współpracy świetnych muzyków, pochodzących z młodego pokolenia. Wszyscy to studenci z Akademii Muzycznej imienia Stanisława Moniuszki, miasto Gdańsk. Zapraszamy Was bardzo serdecznie, byście wysłuchali licznych drobnych historyjek, które opowiada każdy z utworów.

Na koncert zapraszamy Państwa serdecznie już 12-go października 2018 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych. Organizatorem jest Fundacja Teatru Boto. Wokal - Patrycja Ziniewicz, Kontrabas - Filip Arasimowicz, Piano - Jan Jarecki i Perkusja - Kacper Skolik.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl