Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Liryczne lato w Skaryszaku: Artur Gotz z zespołem

Liryczne lato w Skaryszaku: Artur Gotz z zespołem
 
W innych zaś utworach znajdziemy próby odpowiedzi na pytania, w jakiej kondycji psycho-fizycznej panowie się znajdują w dzisiejszych czasach.
gdzie?Muszla koncertowa w Parku Skaryszewskim
Międzynarodowa, 03-920 Warszawa
kiedy?21 lipca 2017 od 19:00
za ile?bezpłatnie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na lato liryczne w Skaryszaku, gdzie wystąpi przed Wami Artur Gotz oraz jego zespół i dadzą koncert, pod tytułem: "Mężczyzna prawie idealny". Wystąpi muzyczny zespół w następującym składzie:

* Andrzej Jerzykowski, który zagra na gitarze basowej
* Darek Igielski, który zajmuje się pianem, a także akordeonem
* Kacper Kaźmierski, który zagra na perkusji

Promocja i koncert albumu z utworami Agnieszki Chrzanowskiej, jak również piosenkami Kabaretu Starszych Panów, Agnieszki Osieckiej oraz Marka Grechuty. Wreszcie mężczyzna w XXI został opisany z wielką wnikliwością w tych piosenkach. W innych zaś utworach znajdziemy próby odpowiedzi na pytania, w jakiej kondycji psycho-fizycznej panowie się znajdują w dzisiejszych czasach. Naszymi bohaterami są naiwni, zakochani, nawróceni, zdradzający, nienasyceni, nieśmiali, bogaci oraz bardzo ośmieleni panowie współcześni. Prócz utworów pochodzących z płyty, pod tytułem: "Mężczyzna prawie idealny", program obejmuje również:

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

* "Addio pomidory"
* "Już kąpiesz się nie dla mnie"
* "Motorek"
* "Nie dokazuj"
* "Polka kryminalna"
* "Jeżeli kochać, to nie indywidualnie"

Są one ukazane bardzo często w porywającej interpretacji oraz w zaskakujących aranżach. Na koncert zapraszamy już 21 lipca 2017 roku, w warszawskiej Muszli koncertowej w Parku Skaryszewskim.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl