Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Limboski vs David Bowie

Limboski vs David Bowie
 
Limboski doskonale odnajduje się w konwencji muzyka z gitarą, w konwencji amerykańskich artystów, którzy tworzą źródła rockowych piosenek.
gdzie?Klub Środowisk Twórczych Spatif
Bohaterów Monte Cassino 52/54, 81-759 Sopot
kiedy?19 października 2017 od 21:00
za ile?15 zł

Przyszła pora na konfrontację. 19 października w Klubie Środowisk Twórczych Spatif w Sopocie, przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 52/54 o godzinie 21:00 rozpocznie się spotkanie zatytułowane Limboski vs David Bowie. Tytułowy Limboski zaprezentuje interpretacje utworów kultowego Davida Bowiego oraz przedstawi swoje autorskie kompozycje.

Limboski to artysta, który od wielu już lat utrzymuje aktywność na polskiej scenie muzyki alternatywnej. Sam o sobie opowiada, że w już w młodości zdecydował się, iż zostanie pisarzem. A książki stanowiły dla niego silniejszą inspirację niż muzyka. Zaliczył już przygodę z teatrologią, dotknął tajemnicy jazzu podczas studiów muzycznych, a i tak ostatecznie zdecydował, że wyrażać się będzie za pomocą dźwiękowego medium.Solidne podstawy edukacyjne sprawiły, że warstwa literacka jego twórczości zyskała niezwykle błyskotliwe oblicze i to zarówno w wersjach polskojęzycznych jak i anglojęzycznych odsłonach.

Limboski doskonale odnajduje się w konwencji muzyka z gitarą, w konwencji amerykańskich artystów, którzy tworzą źródła rockowych piosenek. Sam jest miłośnikiem analogowego sposobu utrwalania twórczości. Korzenie folku oraz bluesa są mu bardzo dobrze znane. Aktualnie koncentruje się na poszukiwaniu indywidualnego stylu.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Rok 2010 przyniósł edycję płyty "Cafe Brumba", gdzie pojawiły się knajpowe ballady. Album promowany był przez kawałek: "Piosenka dla mężatki".Po tej premierze nastąpił niespodziewany zwrot w obszary zarezerwowane dla estetyki bluesowej oraz lo -fi. Kolejny album, "Tribute to Georgie Buck", przyniósł w 2012 roku prestiżowe wyróżnienie - nominację do Fryderyków. Limboski próbował sił w popularnym telewizyjnym show "Must be the music". W programie Polsatu zaprezentował utwór "Czarny Otello" i wystąpieniem tym zagwarantował sobie pozycję w półfinale.

Rok temu, światło dzienne ujrzała płyta "One Man Madness". Również w 2016, w październiku, miała miejsce premiera najnowszego albumu, zatytułowanego "W trawie. I inne jeszcze młode". Patronat medialny nad tą premierą objął Program Trzeci, popularna Trójka, Polskiego Radia.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl