LIMBOSKI - Ucieczka Saula - koncert
Dwa ostatnie lata spędził w mieście Berlin, gdzie zanurzał się w muzyce klubowej, co pozwoliło mu uzyskać zastrzyk nowych inspiracji.
Gdzie?
Stary Klasztor - Music Pub & Restaurant
Purkyniego J. E. 1, 50-155 Wrocław
Kiedy?
12 lutego 2020 od 20:30
Za ile?
30 zł

Klub Stary Klasztor bardzo serdecznie Państwa zaprasza już 12-go lutego 2020 roku na koncert Limboskiego, który będzie promował jego 7 płytę studyjną, pod tytułem: „Ucieczka Saula". Sam Limboski to jeden z najciekawszych artystów na polskiej muzycznej scenie. Jest w swoich tekstach obserwatorem subtelności międzyludzkich relacji, zaś na scenie to drapieżne koncertowe zwierzę z charyzmą oraz własnym, dobrze rozpoznawalnym stylem.

Jego debiut przypadł na rok 2010 albumem, pod tytułem: „Cafe Brumba”. Dwa razy nominowany do nagrody Fryderyków za albumy: „Tribute to Georgie Buck” oraz „Poliamoria”. W roku 2018 wystąpił podczas festiwalu „Męskie Granie”. Najbardziej znanym przebojem artysty jest utwór, pod tytułem: „W Trawie”.

Dwa ostatnie lata spędził w mieście Berlin, gdzie zanurzał się w muzyce klubowej, co pozwoliło mu uzyskać zastrzyk nowych inspiracji. Nowy album, pod tytułem: „Ucieczka Saula” jest połączeniem avant popu oraz brudnej elektroniki. Natomiast teksty Limboskiego można nazywać magicznym realizmem w piosence. Saul jest bohaterem opowiadania, który zostawia pewnego dnia rodzinę i dom, wsiada na malutką łódkę i opuszcza swą wioskę. Płynie w dół rzeki obserwując powolutku przesuwający się krajobraz, wspominając przeróżne wydarzenia ze swego życia, z jakiego właśnie ucieka. A rzeka kołysząc łodzią powolutku unosi bohatera ku jego przeznaczeniu. Jest to jakże symboliczna opowieść, traktująca o dojrzewaniu, zaś jej dźwiękową ścieżką jest ten właśnie album. Każda z piosenek jest małym wspomnieniem Saula.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 12-go lutego 2020 roku, do wrocławskiego Starego Klasztora - Music Pub & Restaurant, znajdującego się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl