Limboski "Limboski vs Bowie" - koncert
W takim składzie projekt za jakiś czas uzyskał spore uznanie na scenie bluesowej w Polsce, głównie dzięki oryginalnemu podejściu ku klasyce bluesa przedwojennego oraz melodyjnym oryginalnym utworom.
Gdzie?
Karczma pod Gontem
Jana Kasprowicza 1a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
13 października 2018 od 21:00
Za ile?
20 zł

Michał Augustyniak "Limboski": To muzyczny projekt i równocześnie artystyczny pseudonim Michała Augustyniaka. Jest to wokalista, autor piosenek oraz improwizujący gitarzysta. W roku 2007 występował w klubach krakowskich w charakterze "Limbo Nu Blues Project". Później skrócił swoją nazwę do: "Limbo". Wówczas rozpoczął współpracować z Łukaszem Wiśniewskim, grającym na harmonijce, Bartkiem Kazkiem, który z kolei gra na bębnach oraz Piotrem Górką, grającym na kontrabasie. W takim składzie projekt za jakiś czas uzyskał spore uznanie na scenie bluesowej w Polsce, głównie dzięki oryginalnemu podejściu ku klasyce bluesa przedwojennego oraz melodyjnym oryginalnym utworom. Nagły zwrot ku stronie estetyki lo-fi, a także bluesowa, znajdująca się w znanym: "Tribute to Georgie Buck"- został nominowany do nagrody Fryderyków 2012. Zatem jest to kolejne i bardzo interesujące zagranie Limbowskiego.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 13-go października 2018 roku na koncert, do zakopiańskiej Karczmy pod Gontem, znajdującej się przy ulicy Jana Kasprowicza 1 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl