Limboski & Bowie - koncert
Później artysta zwrócił się ku analogowemu nagrywaniu oraz ku rockowym brzmieniom, które odnaleźć można na krążku, pod tytułem: „Poliamoria”.
Gdzie?
Klubokawiarnia Centrala
Wąska 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
6 kwietnia 2019 od 20:00

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie jedną z najbardziej nietuzinkowych oraz tajemniczych postaci, które znajdują się na polskim muzycznym rynku. Jest autorem rozdzierających serca ballad oraz drapieżnym zwierzęciem koncertowym. Przez dość długi czas kojarzony był z anturażem, a także klimatami, wprost od Toma Waitsa. Później artysta zwrócił się ku analogowemu nagrywaniu oraz ku rockowym brzmieniom, które odnaleźć można na krążku, pod tytułem: „Poliamoria”. W ostatnim czasie przeniósł się on do Berlina, a jego nowe produkcje zdradzają wielką fascynację nowoczesną elektroniką. Nie zmieniły się natomiast świetne teksty oraz jeden z najgłębszych głosów męskich w naszym kraju!

W czasie, kiedy wyprowadził się do Berlina, zafascynował się bardzo Davidem Bowie, a w trakcie występów Limboski i David Bowie zagra poza swymi kompozycjami także wybrane utwory swego idola, jednak w nowych, czasem mocno zaskakujących aranżach. Dlatego warto posłuchać, nie pożałujecie Państwo! W czasie występów solo Limboski zagra dla Was na fortepianie i gitarze, na żywo tworzy pętle, a także śpiewa, używa sampli, robi beat box, gra nawet na taktowym bębnie. To wyjątkowe show, w którym najważniejszy okazuje się być ultrabliski kontakt z publiką oraz całkowita wolność. Tworzą, w czasie swoich koncertów wspólnotę, zatapiają się ponad to w piosence, zaś w czasie koncertów solo artysta jest sam, jednak dzięki temu staje się wolny oraz idzie czasami w nieoczekiwanym kierunku.

Na koncert zapraszamy Was bardzo serdecznie już 6-go kwietnia 2019 roku, do kołobrzeskiej Klubokawiarnii Centrala, znajdującej się przy ulicy Wąskiej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl