Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Lilka, cud miłości/ spektakl gościnny

Lilka, cud miłości/ spektakl gościnny
 
Ten spektakl już od jakiegoś roku gra na emocjach widzów w całym kraju.
gdzie?Scena Teatralna Impart
Mazowiecka 17, 50-451 Wrocław
kiedy?29 października 2017 od 18:00
za ile?70 zł
organizatorBiuro Festiwalowe Impart 2016

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na spektakl, pod tytułem: "Lilka, cud miłości", który odbędzie się już 29-go października 2017 roku, we Wrocławiu, na jego Scenie Teatralnej Impart, znajdującej się przy ulicy Mazowieckiej 17. Wydarzenie odbędzie się o godzinie 18:00, zaś bilety wstępu kosztują 70 złotych. 

Scenariuszem oraz reżyserią zajął się Waldemar Śmigasiewicz. Kostiumami i scenografią natomiast Tatiana Kwiatkowska. Zaś muzyka to domena i zadanie Urszuli Borkowskiej. W obsadzie znajdują się: Paulina Holtz, Magdalena Zawadzka, Krystyna Tkacz, Joanna Żółkowska, głosu dziecka użyczyła Antonina Nowakowska.

Przedstawienie jest portretem zakochanej kobiety. Odgrywają go cztery wspaniałe aktorki, czyli Paulina Holtz, Magdalena Zawadzka, Krystyna Tkacz i Joanna Żółkowska. Ten spektakl już od jakiegoś roku gra na emocjach widzów w całym kraju. Nie zabraknie w nim ani zdrad, ani ślubów, tęsknoty oraz humoru, rozczarowań, a także pasji. Aktorki zabiorą publikę w podróż, która wciągnie Państwa w niezwykły świat. Opowiadają historię życia Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Nasza scena zamieni się w ujęcia filmowe opowieści bardzo ciekawej, traktującej o tajemnicy miłości. Jeżeli miłość, to tylko namiętna i wielka, która zakończy się przed ołtarzem koniecznie na Wawelu, z przepiękną suknią ślubną, z biciem w Kościelne dzwony oraz z wielkim orszakiem Gości.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zatem ślub...hmm właściwie aż trzy śluby! Zawsze z mężczyzną godnym zaufania, po prostu wspaniałym, który powinien spełnić wszystkie marzenia żony oraz jej najskrytsze pragnienia. Zdarzają się również zdrady, tęsknoty, czy tez wróżenie sobie z kart oraz niebezpieczne i tajemnicze wywoływanie duchów. Szczypta trafnej ironii na temat panów i rodziny. Scenariusz został napisany na podstawie retrospekcji "poetki miłości" - naszej Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, którą nazywamy Lilką.

Przedstawienie jest popisem aktorskim Magdaleny Zawadzkiej, Joanny Żółkowskiej, Krystyny Tkacz oraz Pauliny Holtz. Było również gwoździem programu jubileuszowego dotyczącego 50-lecia artystycznej pracy Magdaleny Zawadzkiej (4-ty luty, Teatr Ateneum, Warszawa). To także scena macierzysta aktorki. Pośród zaproszonych przez nas Gości są gwiazdy sceny polskiej, na przykład: Krystyna Janda, Daniel Olbrychski, Janusz Gajos. Jest nam niezmiernie miło, że spektakl uświetnił tak wielką uroczystość.

Przedstawiamy zatem prawdziwą teatralną perełkę, której nie mogą Państwo przegapić.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl