Letnie Koncerty na Grochowskiej
Pośród solistów nie mogło również zabraknąć artystów, którzy na co dzień tworzą Sifonię Varsovię, a w tym liderów formacji
Gdzie?
Fundacja Sinfonia Varsovia
Grochowska 272, 03-849 Warszawa
Kiedy?
24 czerwca 2018 od 16:00
Za ile?
2 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na nasz cykl letnich Koncertów na Grochowskiej, w Warszawie. Na tych imprezach zaprezentujemy Wam wybitnych artystów, pochodzących z młodego pokolenia. Tego roku, między innymi będą to: Anna Maria Staśkiewicz grająca na skrzypcach, Marek Bracha, Marcin Zdunik, Tomasz Ritter grający na fortepianie, Dominik Płociński grający na wiolonczeli, Marianna Bednarska zagra na marimbi oraz Piotr Przedbora, który gra na gitarze. Również specjalnie dla Państwa wystąpią stypendyści z Fundacji Sinfonia Varsovi, a także uczestnicy elitarnego projektu Akademii Sinfonia Varsovia, czyli: Stanisław Podemski grający na skrzypcach oraz Izabela Berdy grająca na oboju.

Pośród solistów nie mogło również zabraknąć artystów, którzy na co dzień tworzą Sifonię Varsovię, a w tym liderów formacji: Marcela Markowskiego grającego na wiolonczeli, Katarzyny Budnik - Gałązki grającej na altówce. Została ona zresztą w tym roku laureatką nagrody Fryderyk w zamian za swój album, pod tytułem: "Viola recital (DUX)". Program obejmuje zatem: Kevin McKee "Escape", "West Side Story" Leonard Bernstein, "Vuelta del Fuego" Kevin McKee, "Jive for Five" Paul Nagle, "Fanfare" Eric Ewazen i "Gliss Dance" Adam Wesołowski.

Wykonawcami natomiast są: Polish Brass Quintet, Ostap Popovych zagra na trąbce, Jakub Waszczeniuk również trąbka, Henryk Kowalewicz zagra na waltorni, Krzysztof Mucha na tubie, jak również Tomasz Hajda, który z kolei zagra na puzonie. Na koncert zapraszamy Państwa serdecznie już 24-go czerwca 2018 roku, do warszawskiej Fundacji Sinfonia Varsovia, która znajduje się przy ulicy Grochowskiej 272. Bilety wstępu na wydarzenie kosztują symboliczne 2 złote, a zaczynamy o godzinie 16:00.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl