Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Letnia Scena - Sam & Bart!

Letnia Scena - Sam & Bart!
 
Duet Sam & Bart zadebiutował całkiem niedawno, chociaż historia znajomości pochwalić się może ponad dziesięcioletnim stażem.
gdzie?Dziedziniec Starego Klasztoru
Purkyniego J. E. 1, 50-152 Wrocław
kiedy?18 czerwca 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Dwaj przyjaciele! Dwa brzmienia! Dwa instrumenty! Milion historii! Wszystko to już 18 czerwca na Dziedzińcu Starego Klasztoru, we Wrocławiu przy J.E.Purkyniego 1.

Duet Sam & Bart zadebiutował całkiem niedawno, chociaż historia znajomości pochwalić się może ponad dziesięcioletnim stażem. Panowie znają się od dziecka, właściwie od zawsze koncertowali w duecie przed najbliższymi. Grali w duecie dla przyjaciół oraz dla siebie. Konsekwencją tych nieoficjalnych koncertów było przeświadczenie, że koniecznie trzeba wpłynąć na szersze wody. Sam & Bart komponowali autorskie piosenki, które prezentowali podczas spotkań z przyjaciółmi.

W artystycznym portfolio zespołu pojawiają się informacje o udziale w:
festiwalu Spring Break, Zgrzytowisku, łódzkim Songwriter oraz Slot Art. Ostatnia trasa koncertowa, która odbyła się na przełomie jesieni i zimy przyniosła opinię krytyki oraz głosy publiczności, że oto na polskiej scenie pojawili się Simon & Garfunkel, a niektórzy uważali, że Kings of convenience.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Warto zapamiętać! W lipcu duet wystąpi na deskach dużej sceny festiwalowej w Jarocinie. To jedni z czterech finalistów konkursu Rytm Młodych. (Sam & Bart zdyskwalifikowali ponad 380 zespołów). Warto zapamiętać! Kompozycje formacji Sam & Bart przykuły uwagę rozgłośni radiowych, między innymi Trójki!

Serdecznie zapraszamy! Wstęp jest bezpłatny!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl