Letni Festiwal Komedii - spektakl "Kochankowie nie z tej ziemi"

Letni Festiwal Komedii - spektakl "Kochankowie nie z tej ziemi"
Ten spektakl jest opowieścią o codziennym życiu oraz uczuciach, które dotyczą nas wszystkich
Gdzie?
Teatr Bagatela w Krakowie - Duża Scena
Karmelicka 6, 31-128 Kraków
Kiedy?
11 sierpnia 2016 od 19:15
Za ile?
70 zł
Organizator
Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Krakowie

Tego lata Teatr Bagatela zaprasza wszystkich na szlagierowe tytuły Publiczności, ale także na nowości tego sezonu. W lipcu odbędzie się cykl Teatr dla Przyjemności, tymczasem w sierpniu zagramy Letni Festiwal Komedii, a kontynuacją dobrej zabawy będą dwa tygodnie śmiechu we wrześniu.

11 oraz 12 sierpnia 2016 roku mamy przyjemność zaprosić do Teatru Bagatela na przedstawienie "Kochankowie nie z tej ziemi" (oryg. Spirit Level).

Niby jest to normalna historia, a jednak całkowicie niezwyczajna, rzekomo o codziennej miłości, a jak się okazuje silniejszej od Opatrzności czy Śmierci. Z powodu drobnej omyłki ze strony świętego Piotra (tak, tak, w tej historii palce maczają i wyższe siły) niewielki dom na przedmieściach Londynu zamieszkiwany jest przez dwie pary ludzi, pary oczywiście w sobie zakochane. Jack oraz Simon parają się pisaniem powieści kryminalnych, a wsparcie zapewniają im kochające i wierne żony, Susie oraz Mary.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Wykraczająca poza zwykłe ramy czułość z którą jedna para opiekuje się drugim małżeństwem jest doskonałym przykładem miłości nie znającej granic. Ten spektakl jest opowieścią o codziennym życiu oraz uczuciach, które dotyczą nas wszystkich.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl