Letni Festiwal Komedii - spektakl "Boeing, boeing – Odlotowe narzeczone"

Letni Festiwal Komedii - spektakl "Boeing, boeing – Odlotowe narzeczone"
Główny bohater Maks prowadzi szczególnie udane i bezproblemowe życie uczuciowe, ale tylko do momentu
Gdzie?
Teatr Bagatela w Krakowie - Duża Scena
Karmelicka 6, 31-128 Kraków
Kiedy?
16 sierpnia 2016 od 19:15
Za ile?
70 zł
Organizator
Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Krakowie

Tego lata Teatr Bagatela zaprasza wszystkich na szlagierowe tytuły Publiczności, ale także na nowości tego sezonu. W lipcu odbędzie się cykl Teatr dla Przyjemności, tymczasem w sierpniu zagramy Letni Festiwal Komedii, a kontynuacją dobrej zabawy będą dwa tygodnie śmiechu we wrześniu.

Od 16 do 18 sierpnia Teatr Bagatela ma zaszczyt i przyjemność zaprosić na sztukę "Boeing, boeing – Odlotowe narzeczone".

Ostatnie półwiecze dostarczyło niewiele równie zabawnych komedii teatralnych, a dodać do tego należy iż adaptacji oraz przekładu dokonał niedościgniony Bartosz Wierzbięta, znany ze spolszczenia filmu animowanego "Shrek", które w każdym aspekcie dorównywało oryginałowi.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Główny bohater Maks prowadzi szczególnie udane i bezproblemowe życie uczuciowe, ale tylko do momentu. Wszystko wali się na głowę,  kiedy jego trzy narzeczone, które wszystkie są stewardessami, otrzymują przydział na ten sam lot. Ten czworokąt miłosny uzupełnia najlepszy przyjaciel Maksa oraz przebojowa gosposia z Rosji. Ich starania, by rozwiązać sytuację tylko bardziej ją komplikują. Bonusem spektaklu jest jego podwójna obsada, co skłania do ponowienia wizyty na spektaklu i daje fantastyczną okazję do przeprowadzenia porównań.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl