Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Letni Festiwal Jazzowy w Krakowie

Letni Festiwal Jazzowy w Krakowie
 
W skład zespołu wchodzi trzech niezwykle utalentowanych i kreatywnych muzyków, którzy niejednokrotnie byli nagradzani podczas międzynarodowych festiwali.
gdzie?Piec'Art Acoustic Jazz Club w Krakowie
Szewska 12, 31-009 Kraków
kiedy?8 lipca 2017 od 21:00
za ile?30 zł

Mateusz Pałka Trio "Sansa".
Mateusz Pałka Trio pobudza, inspiruje i przenosi słuchaczy do charyzmatycznego, słowiańskiego transu. Właśnie w takim przekonaniu, nadejdzie debiutancka płyta, najnowszy projekt wspaniałego pianisty, jakim jest Mateusz Pałka. Album nosi tytuł "Sansa". Już sama nazwa ma swoje emocjonalne znaczenie, opowiada o ludzkiej istocie, o bardzo długich procesach poznawania samego siebie, o potrzebie i pragnieniu miłości, jak również tego, by na świecie zapanował pokój oraz o szacunku dla dźwięków. "Sansa", jest również imieniem kobity, jej charakterem, kobiety która jest w stanie dostrzec radość małych rzeczy.

Grupa powstała w Krakowie w ubiegłym roku. W skład zespołu wchodzi trzech niezwykle utalentowanych i kreatywnych muzyków, którzy niejednokrotnie byli nagradzani podczas międzynarodowych festiwali. A są to: Mateusz Pałka- grający na fortepianie, Piotr Południak- grający na kontrabasie, Patryk Dobosz-- grający na perkusji.

Trio "Sansa", zostało Laureatem II nagrody podczas 40 jubileuszowego Międzynarodowego Festiwalu Jazzowego Jazz Juniors, który odbył się w Krakowie. Po tym jak zetknięto ze sobą trzy różne wizje muzyczne, nawiązała się bardzo owocna, stała współpraca. Ich muzyka czerpie inspiracje z folkloru europejskiego, jazzu i z muzyki klasycznej, tworząc mieszankę kompozycji własnych z kolektywną improwizacją.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Każdy z muzyków indywidualnie koncertuje zarówno w Europie, jak i w Azji czy Stanach Zjednoczonych.Premiera debiutanckiego albumu będzie miała miejsce już w przyszłym miesiącu we Włoszech, a płyta pojawi się dzięki nakładom wytwórni włoskiej- "Emme Record Label". Tymczasem zapraszamy już 8 lipca do Piec'Art Acoustic Jazz Club w Krakowie!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl