Letni Festiwal Disco Polo Live
Amfiteatr w Kołobrzegu zaprasza serdecznie miłośników rytmów disco polo. 9 sierpnia, o godzinie 19:00 na scenie przy ulicy A. i M. Gierymskich 1 pojawią się gwiazdy wielkiego formatu.
Gdzie?
Amfiteatr
Gierymskich A. i M. 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
9 sierpnia 2018 od 19:00
Za ile?
65 zł

Amfiteatr w Kołobrzegu zaprasza serdecznie miłośników rytmów disco polo. 9 sierpnia, o godzinie 19:00 na scenie przy ulicy A. i M. Gierymskich 1 pojawią się gwiazdy wielkiego formatu. Publiczność usłyszy grupy Weekend, After Party, Endrju i solistę o wdzięcznej ksywie "Czadomen".

Weekend:
Zespół powstał osiemnaście lat temu. Założycielami formacji byli lider i wokalista zespołu Radosław Liszewski, a także Tomasz Jakubowski - manager zespołu. Weekend posiada także świetną sekcję taneczną, w tej roli: Adam Łazowski oraz Paweł Nitupski. Grupa Weekend pochwalić się może licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Są to, między innymi: nagroda za najlepsze występy w latach 2003 oraz 2010, wyróżnienie "Nagroda Burmistrza Miasta" podczas festiwalu dance i disco polo w 2012 roku w Ostródzie. Od 2000 roku grupa stale koncertuje i systematycznie wydaje płyty. W portfolio zespołu odnajdziemy: krążek z 2002 roku zatytułowany „Playboy”, dwa lata później na rynku pojawił się „Bawidamek”, 2009 to „Deja Vu”, rok później „Tak jak czuję” i w końcu płyta, która przyniosła ogromną popularność formacji „Ona tańczy dla mnie” z 2012 roku. W 2013 ukazały się „Święta z Radkiem”, a w 2014 „Będziesz na zawsze”. Zmiany personalne w składzie Weekendu: Paweł Nitupski opuścił zespół w lipcu 2015 roku. Na jego miejsce wskoczył Bernard Mikulski związany wcześniej z formacją Toples.

Czadoman:
To wokalista z dużym doświadczeniem. Na scenie pojawia się już od wielu lat. Od pewnego czasu przeprowadza rewoltę na polskich scenach muzyki tanecznej. Występy Czadomana to niezapomniane wydarzenia, które dostarczają niepowtarzalnych wrażeń oraz moc pozytywnych emocji! W trakcie koncertów wokalista pojawia się na scenie z modelkami, które tańczą u jego boku. Układy choreograficzne doprowadzają publiczność do czystego szaleństwa, a wszystko to w rytmach dance. Pseudonimem Czadoman muzyk nawiązuje do określeń filmowych związanych z amerykańskimi superbohaterami. Szczególnie upodobał sobie Supermana i Spidermana. W roku 2015, w trakcie pierwszej edycji polsatowskiego festiwalu SuperHit Czadoman otrzymał wyróżnienie za teledysk, słynny kawałek „Ruda tańczy jak szalona” oraz zdobył trzecie miejsce w konkurencji "Hity Sieci". Wówczas pochwalić się mógł największą liczbą odsłon na portalu YouTube (było to prawie trzydzieści milionów odsłon).

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

After Party:
Grupa istnieje już od 2011 roku. Aktualnie uplasowali się w czołówce muzyki tanecznej w Polsce. Koncerty formacji After Party to niezwykłe wydarzenia, po prostu mega show. Dużym sukcesem grupy było zajęcie pierwszego miejsca podczas Festiwalu. W Kobylnicy, za kawałek "Tylko ona jedyna" zdobyli statuetkę "Hit lata 2013". To szczególne wyróżnienie, ponieważ jury była publiczność, widzowie telewizji POLO TV. Teledysk do kawałka „Bujaj się” pochwalić się może ponad trzynastoma milionami odsłon na youtubie, a kawałek "Tylko Ona Jedyna" zaliczył już sporo ponad dwadzieścia jeden milionów wyświetleń, popularność tego kawałka stale rośnie. Formacja AFTER PARTY koncertowała między innym w Szwecji, Szkocji, Anglii, Kanadzie, Niemczech oraz dwukrotnie w Stanach Zjednoczonych.

Endrju:
Dynamiczna formacja disco polo wprost z Gorzowa Wielkopolskiego.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl