Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Leszek Żądło European Art Ensemble - koncert

Leszek Żądło European Art Ensemble - koncert
 
Jego dorobek muzyczny stanowi więcej niż osiemdziesiąt albumów, w których nagrywaniu czynnie uczestniczył, nagrania telewizyjne oraz radiowe, wiele koncertów, również charytatywnych
gdzie?Piec'Art Acoustic Jazz Club w Krakowie
Szewska 12, 31-009 Kraków
kiedy?2 stycznia 2018 od 21:00
za ile?10 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Leszka Żądło, który jest saksofonistą, flecistą oraz kompozytorem jazzowym pochodzenia polskiego. Mieszka on w Niemczech na stałe, natomiast na jego koncert zapraszamy już 2-go stycznia 2018 roku, do krakowskiego Piec'Art Acoustic Club Jazz. Zaczynamy o godzinie 21:00, zaś bilety wstępu kosztują 10 złotych. Artysta studiował muzyczne kierunki w mieście Kraków, a także w Wiedniu oraz w Grazu. Teraz sam jest wykładowcą na muzycznych uczelniach w Monachium oraz w Würzburgu.

Jego dorobek muzyczny stanowi więcej niż osiemdziesiąt albumów, w których nagrywaniu czynnie uczestniczył, nagrania telewizyjne oraz radiowe, wiele koncertów, również charytatywnych, między innymi w celu zorganizowania pomocy dla polskiej ludności w trakcie stanu wojennego, organizował on także warsztaty przeznaczone dla muzyków z młodego pokolenia w Polsce i w Niemczech.

Wilhelm Scheer to ceniony na rynku niemieckim jazzowym barytonowy saksofonista, który jest znany przede wszystkim z roli naukowca, wydawcy i autora książek informatycznych. Tolek Lisiecki, Wojtek Groborz oraz Wiesław Jamioł prowadzą ze sobą współpracę w zespole JBBO oraz zostali zaproszeni przez Leszka Żądło do wzięcia udziału w tym muzycznym projekcie.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zatem skład zespołu podczas koncertu, wygląda następująco: Leszek Żądło, Wojtek Groborz, Wilhelm Scheer, Tolek Lisiecki oraz Wiesław Jamioł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl