Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Leszek Żądło European Art Ensemble - koncert

Leszek Żądło European Art Ensemble - koncert
 
Leszek Żądło Ensemble założony został w roku 1972, a dziesięć lat później w Niemczech rozpoczęła koncerty grupa Polish Jazz Ensemble.
gdzie?Piec'Art Acoustic Jazz Club w Krakowie
Szewska 12, 31-009 Kraków
kiedy?3 stycznia 2017 od 21:00
za ile?10 zł

3 stycznia 2017 roku od godziny 21:00 w Piec'Art Acoustic Jazz Club w Krakowie przy ulicy Szewskiej 12 posłuchać będzie można European Art Ensemble Leszka Żądło. Liderem zespołu jest Żądło Leszek - flecista, saksofonista i kompozytor mocno zakorzeniony w jazzowym świecie. Ten polski artysta na stałe mieszka w Niemczech. Ukończył muzyczne kierunki w Wiedniu, Grazu i Krakowie. Obecnie jest wykładowcą na artystycznych uczelniach w Monachium i Würzburgu.

Leszek Żądło Ensemble założony został w roku 1972, a dziesięć lat później w Niemczech rozpoczęła koncerty grupa Polish Jazz Ensemble. Leszek Żądło wydał już ponad osiemdziesiąt płyt, ma za sobą liczne nagrania telewizyjne i radiowe, mnóstwo koncertów, również tych charytatywnych (pomoc Polakom podczas stanu wojennego). Organizuje także warsztaty dla utalentowanych młodych muzyków w Polsce i w Niemczech.

Wlhelm Scheer jest znanym, na niemieckim jazzowym rynku, saksofonistą barytonowym. W naukowym środowisku W. Scheer to przede wszystkim naukowiec, wydawca i autor książek z zakresu informatyki. To szanowany prezes zacnej firmy BITKOM. Wiesław Jamioł i Wojtek Groborz oraz Tolek Lisiecki tworzą zespół JBBO, a przez Leszka Żądło zostali zaproszeni do pracy w tym intrygującym muzycznym projekcie.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Leszek Żądło European Art Ensemble - jazz na światowym poziomie - już 3 stycznia na scenie przy ulicy Szewskiej 12 w Krakowie! Serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl