LemON Akustycznie - koncert
Oddychajcie zatem Państwo tą muzyką. Wsłuchujcie się dokładnie w metal, drewno, struny, młoteczki, pudła rezonansowe oraz wszystko to, co wystukuje rytm.
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
23 listopada 2019 od 19:00

Jesienią zespół LemON zagra specjalnie dla Was wyjątkowe koncerty w całym kraju. We wspaniałych akustycznych aranżach zabrzmią najpiękniejsze piosenki formacji ze wszystkich studyjnych płyt.

Lider grupy Igor Herbut, opisał krótko to, co Państwo zobaczą i usłyszą na scenie: To jest niezwykły rok, bo to rok zaczyniania zupełnie od nowa oraz rok odkrywania wszystkiego na nowo. Kulminacją takich poszukiwań będą jesienne koncerty - kiedy to wyruszą do Państwa z ich pierwszą akustyczną trasą.

Gitara akustyczna, pianino, fortepian. W większości, nawet prawie wszystkie piosenki zespołu LemON (z całą pewnością wszystkie najlepsze, najbliższe Waszym sercom) zostały zrodzone na tych właśnie instrumentach. Wiedzieli od zawsze, że kiedyś uda im się zagrać taką trasę. Staromodną, prostą, blisko Was. Czekali tylko na ten właściwy moment, który naszedł właśnie teraz. Harry zagra na bębnach, Tomasz Świerk - na pianinie, Przemek Świerk - na akustycznej gitarze oraz niezastąpiony Piotr Kołacz. Oddychajcie zatem Państwo tą muzyką. Wsłuchujcie się dokładnie w metal, drewno, struny, młoteczki, pudła rezonansowe oraz wszystko to, co wystukuje rytm.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Organizatorami trasy są: Wydawnictwo Agora, Klub Studio i Good Taste Production, którzy zadbali w najdrobniejszych szczegółach z Managerką zespołu o to, żeby koncerty te miały miejsce w najpiękniejszych salach koncertowych w Polsce. Oświetlone zostaną ponad to serdecznym przyjacielem zespołu, czyli Tomaszem Sierotko, zwanym nie bez przyczyny Czarodziejem, nagłośni je natomiast Piotr Sawker Sawicki. Ogłoszony pierwszy koncert, w mieście Wrocław, już jest wyprzedany, za co zespół serdecznie dziękuje. Pojawiajcie się także w innych miastach, bo zagramy dla Was wyśmienicie.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 23-go listopada 2019 roku, do gdańskiego Starego Meneża, znajdującego się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl