Le Butcherettes + INVSN - koncert
Le Butcherettes są punk-rockową formacją pochodzącą z Meksyku. Powstała w roku 2007 w Guadalajarze.
Gdzie?
Pogłos Sala Główna
Burakowska 12, 01-066 Warszawa
Kiedy?
1 lipca 2019 od 19:30
Za ile?
59 zł
Organizator
Agencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Otwarcie drzwi nastąpi o godzinie 18:30, zaś o godzinie 19:30 wystartuje koncert zespołu Le Butcherettes oraz INVSN. Wydarzenie odbędzie się już 1-go lipca 2019 roku, w warszawskim Pogłosie (Sala Główna), znajdującym się przy ulicy Burakowskiej 12. Bilety na imprezę kosztują 59 złotych, a organizatorem jest Agencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu.

Le Butcherettes są punk-rockową formacją pochodzącą z Meksyku. Powstała w roku 2007 w Guadalajarze. Grupa jest złożona z czterech członków, z bardzo charyzmatyczną wokalistką nazwiskiem: Teri Gender Bender. Producent debiutanckiego albumu zespołu to Omar Rodriguez-Lopez, znany z grupy The Mars Volta, zaś płyta została wydana w roku 2011 i nosiła tytuł: „Sin Sin Sin”. W czasie swej kariery, formacja Le Butcherettes dawała koncerty, między innymi z: Deftones, The Mars Volta, The Dillinger Escape Plan i Antemasque. Na trzecim, wydanym w roku 2015, albumie pojawił się John Frusciante oraz Iggy Pop. Do naszego kraju przyjadą natomiast, by promować swe najnowsze wydawnictwo, pod tytułem: „bi/MENTAL”.

Przedstawiamy Państwu również INVSN, który jest szwedzkim zespołem post-punkowym, założonym w roku 1999. Jest on złożony z muzyków wiążących swe losy także z innymi projektami. Tutaj za wokal odpowiedzialna jest Sara Almgren. Również odpowiedzialność za wokal ponosi Dennis Lyxzen (Refused, AC4 i The (International) Noise Conspiracy. Na swym koncie posiadają cztery albumy, z nich zaś ostatni został wydany w 2017 roku.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl