Laurel - koncert
Młoda Brytyjka na rynku muzycznym zaistniała w roku 2013, zaś jej debiutancka płyta, nosząca tytuł: "To The Hills" została wydana w rok później.
Gdzie?
Klub Hydrozagadka w Warszawie
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
Kiedy?
18 października 2018 od 20:00
Za ile?
40 zł
Organizator
Agencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Agencja Go Ahead bardzo serdecznie zaprasza Państwa na aż dwa koncerty Laurel, które odbędą się w naszym kraju. Artystka zagra specjalnie dla Was już 18-go października w Hydrozagadce, w Warszawie, znajdującej się przy ulicy 11-go listopada 22. Bilety wstępu kosztują 40 złotych, a wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00. Drugi koncert będzie miał miejsce w Poznaniu, w klubie Meskalina.

Młoda Brytyjka na rynku muzycznym zaistniała w roku 2013, zaś jej debiutancka płyta, nosząca tytuł: "To The Hills" została wydana w rok później. Teraz na swym koncie posiada ona trzy wydawnictwa, a także prowadzi prace nad czwartym albumem, pod tytułem: „DOGVIOLET”. Jego premiera jest zaplanowana na 24-go sierpnia. Laurel zostaje w kręgu alternatywnych zainteresowań mediów muzycznych, ale udało się jej zgromadzić sporą grupę wiernych fanów, także poza granicami Wielkiej Brytanii.

Laurel w Polsce zachwyciła publikę, supportując na aż trzech koncertach zespół Oh Wonder. Występy, które właśnie nadchodzą są szansą, aby zobaczyć artystkę pierwszy raz na wydarzeniach headlinerskich

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl