Lato w Synagodze Pod Białym Bocianem: Koncert Bente Kahan & Ronen Nissan & Marco Valabrega

Lato w Synagodze Pod Białym Bocianem: Koncert Bente Kahan & Ronen Nissan & Marco Valabrega
Noam Vazana posiada fascynujący wokal, który oddycha nowym życiem, łączy bliskowschodnie oraz północno - afrykańskie mieszaniny, jak również własne przebojowe kompozycje.
Gdzie?
Fundacja Bente Kahan - Synagoga pod Białym Bocianem / White Stork Synagogue
Pawła Włodkowica 7, 50-042 Wrocław
Kiedy?
5 sierpnia 2018 od 18:00
Za ile?
25 zł

Fundacja Bente Kahan bardzo serdecznie zaprasza Państwa na bardzo ciekawe wydarzenie, jakim będzie Lato w Synagodze, zwanej Pod Białym Bocianem, znajdującej się przy ulicy Włodkowica 5 a, we Wrocławiu. Zawsze w niedzielę, godzina 18:00. Motywem przewodnim będą osobiste historie artystów. Występy będą odbywały się w granicach obchodów międzynarodowych Dni Kultury Żydowskiej.

5-go sierpnia 2018 roku wystąpi przed Wami Noam Vazana z Izraela. To grająca na fortepianie oraz na puzonie bardzo utalentowana wokalistka, która zaprezentuje Wam bliskowschodnie i północnoafrykańskie melodie żydowskie.

Noam Vazana posiada fascynujący wokal, który oddycha nowym życiem, łączy bliskowschodnie oraz północno - afrykańskie mieszaniny, jak również własne przebojowe kompozycje. Potrafi ona połączyć w unikalny sposób śpiewanie i granie na fortepianie oraz na puzonie.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Płyta artystki, pod tytułem: „Love Migration”, znalazła się na samym szczycie dwudziestu najlepiej sprzedających się płyt iTunes, rok 2015, zaś „Nani” zdobyła prestiżową nagrodę sefardyjską, rok 2017. Jej wysoce śmiałe muzyczne wybory, zawierają puzon i fortepian równocześnie. W trakcie ich występów na żywo, obecność na scenie oraz ponadczasowe kompozycje przenoszą publikę na bardzo wysoki poziom.

Porównuje się ją często do charyzmatycznych głosów, jak Nina Simone lub też Mercedes Sosa. Ponad to występowała na bardzo prestiżowych jazzowych festiwalach świata, między innymi: Jazzahead, Roccella Jazz, North Sea Jazz Festiwal, Tanjazz i Caux Intl.

Na koncert Noam Vazana zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 5-go sierpnia 2018 roku, do wrocławskiej Fundacji Bente Kahan - White Stork Synagogue, znajdującej się przy ulicy Pawła Włodkowica 7. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl