Lato 2018 / Regionalna Środa na Gubałówce

Lato 2018 / Regionalna Środa na Gubałówce
W trakcie naszych zajęć każdy z Was będzie mógł malować na szkle, obrazy z tematyki wiążącej się z przyrodą górską, z tatrzańskimi legendami o skarbach i zbójnikach
Gdzie?
Gubałówka
Zubka S., 34-500 Zakopane
Kiedy?
29 sierpnia 2018 od 12:00 do 16:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Polskie Koleje Linowe S.A. (PKL S.A.)

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na spotkanie z twórcami regionalnymi, pochodzącymi z Podhala. Odbędą się warsztaty z artystami już 29-go sierpnia 2018 roku w Zakopanem. Wydarzenie to rozpocznie się o godzinie 16:00 i jest bezpłatne, zaś jego organizatorem są Polskie Koleje Linowe S.A. (PKL S.A.). Miejsce warsztatów: Gubałówka, ulica Zubka S. Wykonacie Państwo u nas własnymi rękami pamiątkę, którą później będziecie mogli zabrać do domu. Jeżeli przytrafi się gorsza pogoda przeniesiemy imprezę do Restauracji Tarasy.

W trakcie naszych zajęć każdy z Was będzie mógł malować na szkle, obrazy z tematyki wiążącej się z przyrodą górską, z tatrzańskimi legendami o skarbach i zbójnikach, które wydają się być najwspanialszą pamiątką z Zakopanego, ponieważ wykonacie ją swoimi rękami. Kiedy zakończymy zajęcia każdy ich uczestnik otrzyma namalowany przez siebie obraz, dodatkowo oprawiony w ramkę.

Piękną pamiątką będzie również samodzielnie ozdobiona zabawka drewniana. W trakcie tych zajęć, ich uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się ze stworzonymi w Małopolsce zabawkami z drewna, które zostały wystrugane ręcznie, a później pomalowane. Również na Gubałówce można będzie malować drewniane ptaszki, zgodnie ze swoimi fantazjami w bajeczne kolory. Drewniane ptaszki na patyczkach, kiedy już wyschnie farba będą z pewnością wspaniałą zabawką oraz oryginalną pamiątką z Gubałówki.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl