Las Cuatro Estaciones - koncert instrumentalny

Las Cuatro Estaciones - koncert instrumentalny
W trakcie europejskiej trasy koncertowej, która obejmuje siedem państw, a w tym również Polskę, zostaną zaprezentowane oryginalne aranże piosenek Violety Parry oraz Victora Jary
Gdzie?
Służewski Dom Kultury w Warszawie
Bacha J. S. 15, 02-743 Warszawa
Kiedy?
20 września 2019 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie

Kwartet smyczkowy, pod nazwą Las Cuatro Estaciones (L4E) stworzony został w roku 2013, w Santiago. Od początków swojego istnienia składa się z samych kobiet i prezentuje jakże oryginalną wizję artystyczną, która polega na stworzeniu własnych interpretacji muzyki ludowej tradycyjnej w nowych aranżach dla smyczkowego kwartetu.

W tej dziedzinie formacja wyróżnia się w charakterze wiodącej grupy muzycznej o takiej specjalności w kraju. W trakcie europejskiej trasy koncertowej, która obejmuje siedem państw, a w tym również Polskę, zostaną zaprezentowane oryginalne aranże piosenek Violety Parry oraz Victora Jary, jakże ważnych przedstawicieli chilijskiej tradycyjnej muzyki popularnej. To będzie także okazja do promocji na skalę międzynarodową nowego albumu, noszącego tytuł: „Violeta Parra en Cuatro Cuerdas” (na cztery smyczki).

Członkinie Kwartetu L4E mają wyższe wykształcenie dotyczące muzyki, które to uzyskały w najlepszych muzycznych szkołach, znajdujących się w Chile, a także od nauczycieli międzynarodowych. Teraz w skład tej jakże wyjątkowej muzycznej grupy wchodzą: Montserrat Prieto (drugie skrzypce), Anemi Orth (pierwsze skrzypce), Mariel Godoy (altówka) oraz Carla Serón (wiolonczela).

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 20-go września 2019 roku, do Służewski Dom Kultury w Warszawie, znajdujący się przy ulicy Bacha J. S. 15. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 i jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl