Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Lao Che w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim - koncert

Lao Che w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim - koncert
 
Poczynania człowieka - jego słabości, obawy, uczucia, wątpliwości, marzenia oraz spostrzeżenia są ukazane z perspektywy Polaka, Człowieka, Ziemianina.
gdzie?Teatr Szekspirowski
Bogusławskiego W. 1, 80-826 Gdańsk
kiedy?1 marca 2019 od 20:00
za ile?55 zł

Na najnowszej płycie formacja sięgnęła po brzmienia, które mogą kojarzyć się nam z rozrywkową muzyką lat 80-tych, ale podawanych w bardzo charakterystyczny dla Lao Che sposób przetworzony, który nawiązuje do przeróżnych muzycznych gatunków. Ponownie za produkcję albumu odpowiada Piotr Waglewski „Emade” i Filip Różański „Wieża”. Do grupy dołączył również nowy muzyk nazwiskiem Karol Gola, który gra na saksofonie barytonowym, na klawiszach oraz na flecie. Artysta znany lepiej z zespołów, jak między innymi: Pink Freud i Jazzombie. Natomiast „Wiedza o społeczeństwie” z tytułu jest sagą o perypetiach ludzkich. Poczynania człowieka - jego słabości, obawy, uczucia, wątpliwości, marzenia oraz spostrzeżenia są ukazane z perspektywy Polaka, Człowieka, Ziemianina. To już 7 album studyjny Lao Che. Płyta opiera się na koncepcie tekstowym, co nie zaskakuje w przypadku tej właśnie formacji.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 1-go marca 2019 roku, do gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, znajdującego się przy ulicy Bogusławskiego W. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 55 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl