Lao Che - koncert
Nowym krążek grupy Lao Che sięga do dźwięków, które mogą kojarzyć się z rozrywkową muzyką z lat osiemdziesiątych, ale podanych w jakże charakterystyczny sposób dla tej formacji
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
8 listopada 2019 od 20:00
Za ile?
59 zł

Lao Che jest zespołem z Płocka, który został założony w roku 1999. Od tamtej pory wydali siedem płyt. Ich pomysły na nowe dźwięki to ciągłe szukanie nowych form wyrazu artystycznego. Muzyka formacji łączy w sobie różne elementy hip-hopu, rocka, jazzu, funka oraz elektroniki. Znakiem rozpoznawczym są natomiast koncept-albumy, jak między innymi: „Gusła”, „Powstanie Warszawskie”, „Gospel”, ”Dzieciom” czy również najnowszy album, noszący tytuł: "Wiedza o Społeczeństwie".

Nowym krążek grupy Lao Che sięga do dźwięków, które mogą kojarzyć się z rozrywkową muzyką z lat osiemdziesiątych, ale podanych w jakże charakterystyczny sposób dla tej formacji - sposób przetworzony i nawiązujący do licznych gatunków muzycznych. Zaś za produkcję albumu odpowiada ponownie Piotr "Emade" Waglewski i Filip "Wieża" Różański. Dołączył do formacji także nowy muzyk, czyli Karol Gola (klawisze, saksofon barytonowy oraz flet) dobrze znany, na przykład z formacji Jazzombie, czy Pink Freud. Tytułowa zaś „Wiedza o Społeczeństwie” jest sagą traktującą o perypetiach ludzkich. Poczynania ludzi, czyli ich słabostki, wątpliwości, obawy, uczucia, marzenia i spostrzeżenia ukazywane z perspektywy Polaka, Człowieka, Ziemianina.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 8-go listopada 2019 roku, do gdańskiego Starego Meneżu, znajdującego się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 59 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl