Lao Che - koncert
Zespół na nowej płycie sięga do dźwięków, które mogą się nam kojarzyć z rozrywkową muzyką osiemdziesiątych lat jednakże podanych w bardzo charakterystyczny dla formacji sposób
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
5 grudnia 2018 od 19:00
Za ile?
30 zł

Regionalne Centrum Kultury, znajdujące się w mieście Kołobrzeg imienia Zbigniewa Herberta bardzo serdecznie zaprasza Państwa na koncert formacji Lao Che. Ten koncert promować ma nowy album grupy, pod tytułem: "Wiedza o Społeczeństwie". Zespół na nowej płycie sięga do dźwięków, które mogą się nam kojarzyć z rozrywkową muzyką osiemdziesiątych lat jednakże podanych w bardzo charakterystyczny dla formacji sposób przetworzony, który w dodatku nawiązuje do licznych muzycznych gatunków. Za produkcję albumu odpowiada ponownie już Piotr "Emade" Waglewski i Filip "Wieża" Różański.

Nowy muzyk również dołączył do grupy - Karol Gola, który gra na saksofonie barytonowym, na klawiszach, a także na flecie. Jest on znany na przykład z formacji Pink Freud lub Jazzombie. "Wiedza o Społeczeństwie" jest natomiast sagą o perypetiach ludzkich. Poczynania ludzkie, słabości, wątpliwości, obawy, spostrzeżenia, uczucia oraz marzenia, które ukazane są z perspektywy Polaka, Człowieka i Ziemianina.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 5-go grudnia 2018 roku, do Kołobrzegu, przy ulicy Solnej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl