Łąki Łan - koncert
Łąki Łan jest zespołem, który zrodził się podczas Jam Sessions w klubach warszawskich.
Gdzie?
Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
Kiedy?
8 grudnia 2019 od 19:00
Za ile?
59 zł

Łąki Łan to polska formacja, grająca według samych muzyków, coś na kształt: „łąki funk”, zaś zdaniem recenzentów - jest to połączenie muzyki funk oraz punk. Określają ją sami jako muzyka z „przytupem", rzecz jasna żartobliwie.

Łąki Łan jest zespołem, który zrodził się podczas Jam Sessions w klubach warszawskich. Zatem granie na żywo jest głęboko w nich zakorzenione. Słyną również z bardzo energetycznych koncertów. Ponad to wypracowali sobie niepowtarzalne brzmienie słowiańsko-międzygalaktyczne, jakie przez cały czas ewoluuje oraz zaskakuje. Tutaj bardzo ważne są teksty, które pisze Paprodziad, i które wymagają od słuchaczy rozszyfrowania głęboko ukrytych w nich treści.

Performance sceniczny i kostiumy tworzą widowisko niezapomniane, jakie mogli zobaczyć wcześniej uczestnicy festiwali odbywających się w Polsce oraz poza jej granicami, miedzy innymi: Tbilisi Open Air Vision/Alter, Coke Live Music Festiwal, Montreux Jazz Festiwal, Heineken Opener Festiwal, Przystanek Woodstock i Jarocin Festiwal. Trzecia płyta formacji, pod tytułem: „Armanda” ukazała się 13-go listopada roku 2012, dzięki nakładowi EMI Music Poland, zaś w grudniu 2012 roku ukazała się reedycja ich pierwszego albumu "Łąki Łan". Natomiast w roku 2015 wyszedł na światło dzienne singiel „Biont”, który zapowiadał czwarty album formacji, pod tytułem: „Syntonia”, który ukazał się z kolei w roku 2016, w listopadzie. Radosny, energetyczny, inspirujący, tajemniczy, budujący. Organiczno elektroniczny. Mistyczno humorystyczny. Roztańczona strona jasnej mocy. Muzyczna multiwitamina i symfonia symbiozy.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 8-go grudnia 2019 roku, do krakowskiego Klubu Studio, znajdującego się przy ulicy Budryka W. 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 59 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl