Łąki Łan i Dmuchawce - koncert
Łąki Łan słyną zwłaszcza z bardzo energetycznych koncertów i są nazywani jedną z najlepszych formacji koncertowych w Polsce.
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
17 listopada 2018 od 20:00
Za ile?
65 zł

Łąki Łan zaprasza Państwa bardzo serdecznie na cykl bardzo wyjątkowych koncertów, którym będzie towarzyszyć sekcja dęta. Trasa koncertowa Łąki Łan oraz Dmuchawce ma objąć jedynie parę miast, w których formacja zaprezentować ma swe piosenki, ale w całkowicie nowych aranżacjach.

Określają siebie jako moc, endorfinę oraz ogromną i pozytywną energię. Pomyśleli w pewnym momencie, że mogliby swój Łąkowy bukiet wzbogacić o soczyste dźwięki bardzo ponętnych dęciaków. Tak właśnie zrobili na Przystanku Woodstock, w roku 2017 i okazało się, że to wspaniały pomysł. I właśnie dlatego już tej jesieni na kilku koncertach specjalnych pod hasłem, brzmiącym: Łąki Łan & Dmuchawce ich siłę rażenia postara się zdecydowanie zwiększyć ośmioosobowa sekcja dęta. Dyrygował nią będzie Mateusz Czarnowski "Czarny Bez. Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do: Warszawy, Krakowa, Gdańska, Łodzi, Wrocławia oraz do Poznania, czyli na całe sześć bardzo energetycznych koncertów nie jakichś tam imprezek dętych!

Łąki Łan słyną zwłaszcza z bardzo energetycznych koncertów i są nazywani jedną z najlepszych formacji koncertowych w Polsce. Ponad to zespół wypracował sobie niepowtarzalne wręcz brzmienie, które ciągle zaskakuje oraz ewoluuje. Twórczość grupy jest naznaczona tekstami Paprodziada, które mówią o zamiłowaniu, rzecz jasna, do Natury.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 17-go listopada 2018 roku, do gdańskiego Starego Meneżu, znajdującego się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 65 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl