Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Lady Pank "Zimowe Graffiti 2"

Lady Pank "Zimowe Graffiti 2"
 
Płyta “Zimowe Graffiti 2” ukazana zostanie jednocześnie w winylowej wersji, na którą nagrania są poddane specjalnemu masteringowi analogowemu
gdzie?Kino KIJÓW.CENTRUM
Al. Zygmunta Krasińskiego 34, 30-101 Kraków
kiedy?7 stycznia 2018 od 19:00
za ile?80 zł

Dwadzieścia jeden lat od premiery kultowego już albumu, pod tytułem: "Zimowe Graffiti", formacja Lady Pank postanowiła nagrać kontynuację tego albumu. Tytuł sam się właściwie nasunął...remake "Zimowego Graffiti" po prostu nie mógł nosić innej nazwy. W myśl przysłowia, że lepsze to wróg dobrego, zaś tytuł, podobnie jak cała płyta sprzed dwudziestu lat, sprawdził się wspaniale. “Miejsce przy stole”, “Gwiazdkowe dzieci”, “Święta święta” wpisane są od dawna w kanon piosenek polskich. Już niebawem dołączą do nich całkiem nowe: “Otuleni”, “Rodzice”, “Hej hosanna”, czy “Najjaśniejsza z gwiazd”, promowały będą “Zimowe Graffiti 2”.

To kolejny rozdział w bogatej dyskografii zespołu Lady Pank. To dziesięć premierowych pastorałek, pochodzących od niezawodnego wręcz duetu: Janusz Panasewicz - Jan Borysewicz. Za muzyczną produkcję odpowiada Wojciech Olszak, Artysta w bardzo charakterystyczny sposób ubrał gitary i kompozycje Borysewicza w ciepłe, urokliwe, chociaż nietypowo świąteczne aranże wzbogacone brzmieniem saksofonu oraz fortepianu. Atrakcją dodatkową tej płyty są instrumentalne wersje wszystkich utworów, które znalazły się na płycie bonusowej w wersji Deluxe.

Będzie to specjalna gratka przeznaczona dla fanów Jana Borysewicza, bo większość z tych piosenek wzbogacona jest w dodatkowe gitary. Płyta “Zimowe Graffiti 2” ukazana zostanie jednocześnie w winylowej wersji, na którą nagrania są poddane specjalnemu masteringowi analogowemu. Mamy wielką nadzieje, iż nowe utwory grupy Lady Punk będą Państwu uprzyjemniać wiele jeszcze zim.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert natomiast zapraszamy już 7-go stycznia 2018 roku, do krakowskiego Kina Kijów.Centrum, znajdującego się przy Alei Zygmunta Krasińskiego 34. Zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl