Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

La La Land in Concert WARSZAWA

La La Land in Concert WARSZAWA
 
Życie pary bohaterów toczy się w mieście, które słynie z torpedowania marzeń oraz druzgotania wrażliwych serc.
gdzie?Centralny Ośrodek Sportu Hala "Torwar"
Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
kiedy?19 listopada 2017 od 18:00
za ile?95 zł
organizatorSollus Entertainment

Hala "Torwar" Centralny Ośrodek Sportu w Warszawie, przy ulicy Łazienkowskiej 6a stanie się areną spektakularnego wydarzenia. 19 listopada, o godzinie 18:00 rozpocznie się La La Land in Concert, wydarzenie muzyczne, które jest częścią wielkiej światowej trasy koncertowej. Tym razem nie ominie Polski. Pojawi się okazja, by zobaczyć i usłyszeć La La Land z taką intensywnością, jak nigdy wcześniej. A wszystko to w asyście orkiestry symfonicznej i oczywiście w stu procentowej odsłonie na żywo.

Przed Państwem zdobywca sześciu Oscarów, miedzy innymi nagrodzony za najlepszą ścieżkę muzyczną, najlepszą piosenkę. To laureat siedmiu Złotych Globów, wśród nich pojawiło się to najważniejsze wyróżnienie - wyróżnienia za najlepszy obraz filmowy.

Opowieść La La Land to historia Mii ( w tej roli Emma Stone), młodziutkiej, ambitnej aktorki oraz Sebastiana (w tej roli Ryan Gosling) uzdolnionego muzyka jazzowego, który nieustannie siłuje się z codziennością, usilnie łączy koniec z końcem. Życie pary bohaterów toczy się w mieście, które słynie z torpedowania marzeń oraz druzgotania wrażliwych serc. Akcja opowieści rozgrywa się w czasach współczesnych w Los Angeles. Niezwykle oryginalna ścieżka dźwiękowa dotyczy życia codziennego i eksploruje ból i radość, które towarzyszą spełnianiu marzeń.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Dyrektor koncertu - Richard Kraft zwraca uwagę na fakt, że podczas spektaklu wykorzystano unikalne, wyjątkowe nagrania wokali aktorki Emmy Stone, aktorów:Johna Legenda i Ryana Goslinga, które odnaleźć można na ścieżce dźwiękowej filmu. Te w połączeniu z muzykami grającymi na żywo, gwarantują wyjątkowe doświadczenie koncertowe. W koncercie wezmą udział zespół jazzowy oraz orkiestra symfoniczna.

Trasa koncertowa spektaklu „La La Land in Concert" odwiedzi kilkanaście krajów. Będą to sceny w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Meksyku, Włoszech, Niemczech, Polsce, Turcji. Premierowe wystawienie miało miejsce 26 oraz 27 maja na scenie Hollywood Bowl.

Patronat nad trasą objęły firmy Sollus Entertainment przy współpracy z GoAhead. Serdecznie zapraszamy. 19 listopada. Widowisko rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa do godziny 20:30!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl