Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

L.U.C. Łukasz Rostkowski - koncert

L.U.C. Łukasz Rostkowski - koncert
 
Emocjonalne oraz autentyczne utwory pochodzące z tej płyty przyniosły mu wielką popularność internetową
gdzie?Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
kiedy?2 grudnia 2017 od 20:00
za ile?45 zł

L.U.C. cenne kontakty nawiązał z wieloma artystami oraz z ich spadkobiercami, a kolejnie za ich przyzwoleniem, później za ich zgodą łączył swą muzykę, z także bardzo osobiste teksty i kultowe refreny, na przykład Ireny Jarockiej, Krystyny Prońko, Haliny Frąckowiak oraz Magdy Umer. Właśnie w taki sposób powstał międzypokoleniowy i eklektyczny projekt, który łączy poezję, elektronikę, hip-hop oraz klubową muzykę.

Emocjonalne oraz autentyczne utwory pochodzące z tej płyty przyniosły mu wielką popularność internetową, pomimo tego z osobistych powodów po zaledwie kilku występach zawiesił dalsze występy. Jednak w odpowiedzi na prośby fanów producent i tekściarz postanowił zagrać kilka refleksyjnych, ostatnich koncertów i zamknąć projekt przed premierą płyty, która ma mieć miejsce wiosną. Zatem nowy krążek ma pojawić się już w roku 2018, a Łukasz Rostkowski zapowiada, że będzie to całkiem nowy rozdział w jego życiu.

Na koncert zapraszamy Państwa 2-go grudnia 2017 roku, do gdańskiego Starego Meneża, znajdującego się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Startujemy o godzinie 20:00, zaś bilety kosztują 45 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl