Kwiat Jabłoni w Starym Klasztorze
Pomysł na bardzo nietypowe zestawienie ze sobą mandoliny i fortepianu z dwoma wokalami zaczerpnięty został z nowego projektu muzyków amerykańskich: Brada Mehldau'a oraz Chrisa Thile.
Gdzie?
Klub Muzyczny Stary Klasztor
Purkyniego J. E. 1, 50-155 Wrocław
Kiedy?
21 listopada 2018 od 20:30
Za ile?
30 zł

Kwiat Jabłoni specjalnie dla Państwa zagra we wrocławskim Starym Klasztorze, znajdującym się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie odbędzie się już 21-go listopada 2018 roku, o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 30 złotych. City Sounds zaprasza bardzo serdecznie na tę wyjątkową imprezę.

Kwiat Jabłoni jest bratersko-siostrzanym duetem folkowo-elektronicznym. Ich repertuar obejmuje autorskie, polskie utwory, posiadające intrygujące teksty oraz porywającą warstwę muzyczną, która łączy instrumenty akustyczne i elektronikę. Pomysł na bardzo nietypowe zestawienie ze sobą mandoliny i fortepianu z dwoma wokalami zaczerpnięty został z nowego projektu muzyków amerykańskich: Brada Mehldau'a oraz Chrisa Thile. A do tego Jacek i Kasia dołączą perkusję elektroniczną tworząc, tym samym świeżą i wyjątkową, jak również nowoczesną mieszaninę dźwięków.

Formacja funkcjonuje oficjalnie od marca roku 2018, ale już pochwalić się może licznymi sukcesami oraz zagranymi koncertami. Debiutancki teledysk grupy wyświetlony został na popularnym serwisie internetowym (YouTube) więcej niż dwa miliony razy. Artyści pracują nad swoimi kolejnymi nagraniami, które usłyszą Państwo w trakcie jesiennej trasy.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl