Kult Akustik 2020 - dodatkowy koncert

Kult Akustik 2020 - dodatkowy koncert
Akustyczna trasa Kultu jest już prawdziwą tradycją, corocznie cieszącą się świetną frekwencją i uznaniem ze strony wiernych fanów w całej Polsce.
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
27 lutego 2020 od 19:00
Za ile?
110 zł

W związku z wyprzedaniem koncertu akustycznego w mieście Gdańsk, zespół Kult informuje swoich fanów o koncercie dodatkowym, który odbędzie się już 27-go lutego 2020 roku, w gdańskim Klubie Stary Meneż, znajdującym się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 110 złotych, w granicach trasy koncertowej Kult Akustik 2020.

Formacja Kult informuje swoich fanów o koncertach w granicach trasy Akustik 2020. Grupa zaplanowała łącznie trzynaście występów w jedenastu miastach polskich. Trasa koncertowa rozpocznie się 21-go lutego w Stodole (Warszawa), a potrwa do 20-go marca. Bilety na koncerty już są dostępne dla kupujących.

Akustyczna trasa Kultu jest już prawdziwą tradycją, corocznie cieszącą się świetną frekwencją i uznaniem ze strony wiernych fanów w całej Polsce. W lutym tego roku formacja Kazika Staszewskiego po raz kolejny zabierze swą publikę w jakże nadzwyczajną podróż, żebyście w jej trakcie mogli usłyszeć oraz zobaczyć to zupełnie unikalne i szczególne oblicze grupy. Cykl naszych występów „bez prądu” zaczynamy 21-go lutego w Klubie Stodoła (stolica) i pociągniemy do 20-go marca. Prócz trzech koncertów warszawskich formacja zaplanowała również występy w Gdańsku, Lublinie, Poznaniu, Bydgoszczy, Szczecinie, Łodzi, Toruniu, Krakowie i w Katowicach.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl