Kult Akustik 2018 - koncert
Na płycie są piosenki, które zapowiadają odniesienia społeczne, ale również muzyczne, barwne opowieści, jak na przykład: "Madryt".
Gdzie?
Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
9 marca 2018 od 19:00
Za ile?
90 zł
Organizator
STODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Po wielkim sukcesie serii tegorocznych koncertów, pod nazwą: „bez prądu” zespół Kazika Staszewskiego serdecznie Państwa zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej koncertowej trasie akustycznej. Kult akustik 2018 zacznie się już 9-go marca w warszawskiej Stodole. Formacja Kult zaplanowała dwanaście koncertów w dziewięciu miastach polskich. Po 12 miesiącach odkąd rozpoczęli poprzednią trasę akustyczną, która zresztą spotkała się z wielką aprobatą słuchaczy, zespół kolejny raz zabierze swych wiernych fanów w nadzwyczajną podróż, żeby podczas jej trwania mogli znowu zobaczyć, a także usłyszeć to unikatowe oraz szczególne oblicze tej formacji.

Kult to polska formacja muzyczna, która przede wszystkim gra alternatywnego rocka. Została założona w roku 1982 przez Piotra Wieteskę oraz Kazika Staszewskiego, na bazie innej grupy, o nazwie Novelty Poland. Muzyka zespołu swoje korzenie ma w nowej fali, a także w punku, jednak odnaleźć można w niej elementy psychodelicznego rocka i jazzu. Grupa od początku swego istnienia wyróżnia się rozpoznawalnym, charakterystycznym brzmieniem klawiszy oraz instrumentów dętych, jak również głosem oraz tekstami często prowokacyjnymi wokalisty zespołu. Formacja nagrała, a także wydała szesnaście płyt i zagrała setki koncertów.

W roku 2016, dokładniej 18-go października ukazał się kolejny krążek, pod tytułem „Wstyd”, dzięki SP Records. Jest to obraz rzeczywistości polskiej, która jest widziana oczami właśnie Kazika Staszewskiego. Na płycie są piosenki, które zapowiadają odniesienia społeczne, ale również muzyczne, barwne opowieści, jak na przykład: "Madryt".

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 9-go marca 2018 roku, do warszawskiego Klubu Stodoła, znajdującego się przy ulicy Stefana Batorego 10. Zaczynamy wydarzenie o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 90 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl