Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kuba Wójcik’s Threak

Kuba Wójcik’s Threak
 
Muzycy w tym projekcie współtworzą struktury oryginalne, rytmiczne, które wykraczają poza rozumienie powszechne rytmu.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?20 maja 2017 od 21:00
za ile?30 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na całkiem nowy, projekt międzynarodowy kompozytora oraz gitarzysty Kuby Wójcika. Występ z udziałem wspaniałych muzyków, którzy mieszkają, a także tworzą w Kopenhadze: Jana Kadereit i Luci Curcio.

Muzycy w tym projekcie współtworzą struktury oryginalne, rytmiczne, które wykraczają poza rozumienie powszechne rytmu. Starają się przy tym kreować przestrzenie niepowtarzalne dla improwizacji. Kompozytorski język lidera zespołu jest indywidualny, który znamy na przykład z albumu Minim Experiment, o tytule: "Dark Matter" tutaj wzniósł się na nowy poziom. Na nim natomiast ludowe inspiracje połączą się z najnowszymi dokonaniami jazzowej awangardowej sceny z Nowego Yorku oraz z Berlina.

Kuba Wójcik to uczestnik programu międzynarodowego, o nazwie: "You Me - Young Musicians play Europe". Występował w jego granicach również na Summer Warsaw Jazz Days, a także wraz z muzykami z Holandii i Włoch, w Hadze. Zdobył Stypendium od Marszałka Opolskiego Województwa. Był już od młodych lat nagradzany na wielu muzycznych konkursach. Ukończył Akademię Muzyczną w mieście Gdańsk (kierunek Muzyka Estradowa i Jazz). Również uzyskał Stypendium w Kopenhadze na Rhythmic Music Conservatory.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Zapraszamy zatem na koncert, który odbędzie się już 20 maja 2017 roku, w sopockim Teatrze Boto.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl