Kuba Badach Tribute to Zaucha Obecny- koncert

Kuba Badach Tribute to Zaucha Obecny- koncert
Kuba Badach o tym projekcie mówi, że jest to jego podziękowanie dla legendy jaką był Zaucha.
Gdzie?
Teatr Muzyczny Roma - Duża Scena
Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa
Kiedy?
6 maja 2019 od 19:00
Za ile?
99 zł

Good Taste Production ma wielką przyjemność zaprosić Państwa na niepowtarzalne wydarzenie, jakim będzie koncert artysty wyjątkowego- Kuby Badacha! Badach wykona dla Państwa utwory legendarnego polskiego wokalisty Andrzeja Zauchy, jednakże w swoich i Jacka Piskorza, nowych i autorskich aranżacjach.

Kuba Badach o tym projekcie mówi, że jest to jego podziękowanie dla legendy jaką był Zaucha. Jest zaszczycony tym, że może śpiewać utwory legendy. Nie nazywa tego "hołdem", bo jak sam mówi być może zniesmaczony Zaucha machnąłby na takie słowo ręką.

Kuba Badach urodził się 24.08.1976 roku. Jest woklaistą, instrumentalistą, kompozytorem, aranżerem, producentem muzycznym, liderem zespołu o nazwie "Poluzjanci", a także członkiem zspołu "The Globetrotters". Kiedy miał 12 lat na rynku muzycznym pojawiła się jego pierwsza płyta z kolędami, które dla niego napisali Wiesław Pieregorólka, Jerzy Siemasz i Jacek Cygan.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Jest absolwentem katowickiej Akademii Muzycznej, Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, klasa wokalna. Dwukrotnie zdobył nagrodę Fryderyka w roku 2011, kolejną rok później, kategoria: "Wokalista".

Zapraszamy Państwa serdecznie już 6.05.2019 roku od godziny 20.00 do Warszawy do Teatru Muzycznego Roma-Duża Scena. Cena biletu: 99 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl