Kuba Badach - Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny

Kuba Badach - Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny
W trakcie koncertów artysta - Kuba Badach będzie wykonywał piosenki polskiej legendy muzycznej sceny - samego Andrzeja Zauchy
Gdzie?
Teatr Polski we Wrocławiu
Zapolskiej G. 3, 50-032 Wrocław
Kiedy?
20 listopada 2019 od 19:00
Za ile?
99 zł

Album, pod tytułem: "Tribute to Andrzej Zaucha" już od dziesięciu lat znajduje się na rynku muzycznym. Nikt jednak nie zapomina urzekających interpretacji piosenek Andrzeja Zauchy, wykonywanych przez Kubę Badacha. Album ciągle zyskuje nowych odbiorców, zaś starych słuchaczy przysparza o dreszcze. Wyjątkowe jubileusze jak ten należy uczcić w odpowiedni sposób. Razem z Badachem zamierzamy to zrobić jak najlepiej potrafimy.

Zapraszamy zatem Państwa bardzo serdecznie do wspólnego świętowania. W trakcie koncertów artysta - Kuba Badach będzie wykonywał piosenki polskiej legendy muzycznej sceny - samego Andrzeja Zauchy, jednak w zupełnie nowych aranżach, które zostały przygotowane przez Badacha i Jacka Piskorza. To jego podziękowanie dla Andrzeja Zauchy. Możliwe, iż Mistrz zniesmaczony machnąłby ręką, gdyby usłyszał słowo: "hołd", jednak jest zaszczytem, kiedy śpiewa się jego piosenki.

Kuba Badach przyszedł na świat w roku 1976, 24-go sierpnia. Jest wokalistą, instrumentalistą, kompozytorem, aranżerem, muzycznym producentem, liderem formacji Poluzjanci i członkiem zespołu The Globetrotters. Już jako dwunasto letni chłopiec, w roku 1988, nagrał album z kolędami, które napisał specjalnie dla artysty Wiesław Pieregorólka, Jerzy Siemasz, Jacek Cygan. W roku 1996 zaczął się edukować na Wydziale Jazzu oraz Muzyki Rozrywkowej Muzycznej Akademii(Katowice), klasa wokalna, jakiej jest teraz absolwentem. Zdobył nagrodę Fryderyka w roku 2011 oraz 2012, kategoria Wokalista.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 20-go listopada 2019 roku, do wrocławskiego Teatru Polskiego, znajdującego się przy ulicy Zapolskiej G. 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 99 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl