Kuba Badach - Oldschool - koncert
Wielka niespodzianka dla fanów to fakt, że w licznych piosenkach Kuba Badach nie ogranicza się do roli wokalisty, czy kompozytora, ale nagrywał partie basowej gitary i instrumentów klawiszowych.
Gdzie?
Scena Teatralna Impart
Mazowiecka 17, 50-451 Wrocław
Kiedy?
8 marca 2018 od 19:00
Za ile?
90 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Kuby Badacha, pod tytułem "Oldschool", który odbędzie się już 8-go marca, w Dzień Kobiet 2018 roku, we wrocławskiej Scenie Teatralnej "Impart", znajdującej się przy ulicy Mazowieckiej 17. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, zaś bilety wstępu kosztują 90 złotych.

Po niespełna trzydziestu latach spędzonych na scenie oraz muzycznej aktywności w charakterze świetnego wokalisty, producenta i kompozytora, po odbyciu setki koncertów oraz kooperacji muzycznych wykonanych z plejadą gwiazd krajowej sceny, również po wydaniu dziesiątek albumów, które były współtworzone z wieloma artystami, Kuba Badach podjął decyzję, aby stworzyć płytę, noszącą tytuł: "Oldschool". Jest to pierwszy krążek artysty wykonany solo, autorski jeśli chodzi o muzykę i naprawdę wyjątkowy pod wieloma innymi względami.

Kuba Badach jest polskim uznanym wokalistą z młodego pokolenia, poza tym instrumentalistą, kompozytorem, aranżerem, producentem muzycznym i liderem formacji Poluzjanci, który dawniej nazywał się Polucjanci, a także członek zespołu The Globetrotters. W trakcie koncertu artysta wykonywał będzie piosenki ze swojego pierwszego solowego albumu, pod tytułem: "Oldschool", którego premiera przypadła na miesiąc październik, roku 2017.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Krążek ten zawiera kilkanaście kompozycji, które są utrzymywane w różnorakich stylistykach. Zatem znajdą tutaj Państwo charakterystyczne dźwięki "jazzowe" formacji Kuby Badacha, które słuchaczom znane mogą być z albumu: „Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny”, Tutaj mamy Jacka Piskorza grającego na fortepianie, Michała Barańskiego grającego na kontrabasie oraz Roberta Lutego grającego na perkusji i Łukasza Belcyra, który z kolei wzbogaca zespół brzmieniem gitarowym, Marcina Górnego i jego hammonda, jak również Macieja Kocińskiego grającego na saksofonie (sekcja dęta) oraz Piotra Schmidta grającego na trąbce.

Na koncercie usłyszą Państwo także echa stylistyk z lat siedemdziesiątych, osiemdziesiątych oraz dziewięćdziesiątych. Wielka niespodzianka dla fanów to fakt, że w licznych piosenkach Kuba Badach nie ogranicza się do roli wokalisty, czy kompozytora, ale nagrywał partie basowej gitary i instrumentów klawiszowych.

Zatem płyta "Oldschool" zrodziła się całkiem na przekór modom i trendom, dla tych, którzy pałają wielką tęsknotą za popem w wersji ambitnej. Zapraszamy serdecznie!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl