Krzysztof Zalewski - koncert
Muzyk, wokalista oraz kompozytor własnie ogłasza swoją trasę koncertową marcową, która ma za zadanie podsumować dotychczasowe poczynania koncertowe
Gdzie?
A2 - Centrum Koncertowe
Góralska 5, 53-610 Wrocław
Kiedy?
16 marca 2019 od 20:00
Za ile?
79 zł

Krzysztof Zalewski jest prawdziwą sceniczną bestią. Przekonali się o tym, wszyscy którzy byli kiedykolwiek na show artysty. Muzyk, wokalista oraz kompozytor własnie ogłasza swoją trasę koncertową marcową, która ma za zadanie podsumować dotychczasowe poczynania koncertowe, ale co ważniejsze w trakcie występów słuchacze usłyszą premierowe piosenki zapowiadające nowy album.

Usłyszycie również Państwo piosenki z „Zeliga”, czy „Złota”, a także parę niemenowych szlagierów, jednak głównie pierwszy raz fani Krzysztofa Zalewskiego będą mieli okazję usłyszeć całkiem nowe utwory, które został przygotowane na nową płytę, której premiera jest zaplanowana na rok przyszły.

Na koncert zatem zapraszamy Was bardzo serdecznie już 16-go marca 2019 roku, do wrocławskiego A2 Centrum Kongresowego, które znajduje się przy ulicy Góralskiej 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 79 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl