Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Krzysztof Zalewski - koncert

Krzysztof Zalewski - koncert
 
Jak wiemy potrzeba jest matką wynalazków i co za tym idzie wspaniałą muzą
gdzie?Stocznia Klub B90
Doki 1, 80-958 Gdańsk
kiedy?24 listopada 2017 od 19:00
za ile?40 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 24-go listopada na koncert Krzysztofa Zalewskiego. Występ artysty w Poznaniu będzie równocześnie promocją nowego albumu, noszącego tytuł: "Złoto". Jak powstała płyta?

Jak wiemy potrzeba jest matką wynalazków i co za tym idzie wspaniałą muzą. Nowa płyta Zalewskiego urodziła się właśnie z potrzeby - częstych i dobrych kontaktów z publiką. Podczas promocji poprzedniego krążka, pod tytułem: "Zelig" Krzysztof Zalewski pragnął grywać jak najczęściej, dla wszystkich oraz wszędzie gdzie się dało. Kolejna trasa z formacją i kolejna...na początku wszystko szło jak po maśle z czasem jednak zaczęły pojawiać się typowe kłopoty. A to nie dało się gdzieś zmieścić pełnego składu. To znów nie każdy z kolegów mógł w danym dniu zagrać. Wokalista rozpoczął więc koncerty solowe, a publiczność z entuzjazmem przyjęła taki styl. Spodobały się nawet prostsze wersje skomplikowanych przebojów z "Zeliga".

Jako naturalna konsekwencja tych występów pojawiła się więc płyta "Złoto". Szkoła jaka przyświecała przy tworzeniu krążka mówiła, iż często mniej oznacza lepiej, iż to co jest subtelne oraz ciche, brzmi dużo głośniej od huku gitar, często przesterowanych. Na nową płytę nie składają się jednak tylko ballady, wyśpiewywane do cicho grającej gitary, jak miedzy innymi: "Miłość, Miłość", czy "Otu". Dominują piosenki dynamiczne, na przykład: "Chłopiec", czy też "Na drugi brzeg", a także drapieżne utwory, jak: "Głowa". Znajdzie się również puls w utworze "Uchodźca", groove w piosence "Luka", czy riff w utworze "Polsko". Porywająca piosenka z gościnnym udziałem znakomitej Natalii Przybysz, pod tytułem: "Jak dobrze". Prostsze aranże w porównaniu do płyty poprzedniej i ograniczone brzmienie, a także przekaz bezpośredniejszy. Szczególną uwagą warto obdarzyć teksty, na miłość rozgrywającą się w czasach niepokoju. Krzysztof Zalewski śpiewa o lękach oraz o nadziejach, które towarzyszą nam wszystkim.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy zatem 24-go listopada 2017 roku, do gdańskiej Stoczni Klubu B90. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl