Krzysztof Skiba - Premiera książki Autobiografia łobuza Skiby "Ciągle Na Wolności"

Krzysztof Skiba - Premiera książki Autobiografia łobuza Skiby "Ciągle Na Wolności"
Krzysztof Skiba w swej autobiografii zdoła Państwa rozśmieszyć, edukować oraz puścić oczko do czytelników, ale głównie zabierze Was w niezwykłą wyprawę na backstage swego życia.
Gdzie?
Klub Środowisk Twórczych Spatif
Bohaterów Monte Cassino 52/54, 81-759 Sopot
Kiedy?
18 listopada 2018 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Klub Środowisk Twórczych Spatif

Autobiografia łobuza, czyli Skiby, nosi tytuł: "Ciągle Na Wolności", zaś koncert specjalnych Gości zespołu The NOVORODKENS, odbędzie się już 18-go listopada 2018 roku, w sopockim Klubie Środowisk Twórczych Spatif, znajdującym się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 52/54. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 i jest bezpłatne.

Krzysztof Skiba w swej autobiografii zdoła Państwa rozśmieszyć, edukować oraz puścić oczko do czytelników, ale głównie zabierze Was w niezwykłą wyprawę na backstage swego życia. Opowie zatem o udanym dzieciństwie, o konspiracyjnej działalności, o więzieniu, w którym siedział w latach osiemdziesiątych, o kulisach działalności zespołu Big Cyc oraz polskiego show-biznesu, lub też o powstaniu legendarnego już Lalamido. Będzie politycznie, a także rozrywkowo. Latają ulotki i kamienie. Nad niespokojnymi ulicami unosi się gaz, który zobaczyć można również w trakcie koncertu. Ludzie skandują hasła na demonstracji - robią to przeciw władzy, ale także bawią się wspaniale i śpiewają wielkie hity Big Cyca. Jest ich tysiące! Czytajcie zatem autobiografię łobuza, ale niekoniecznie od początku do końca, ponieważ kolejne rozdziały porównywane są do puzzli, które ktoś złośliwie rozrzucił na dość twardym dywaniku rock and rolla.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl