Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Krzysztof Krawczyk - koncert

Krzysztof Krawczyk - koncert
 
Kameralna atmosfera Kuźni Kulturalnej pozwala na znajdowanie się blisko artysty, podczas trwania koncertu.
gdzie?Restauracja Kuźnia Kulturalna
Kostki-Potockiego S. 24, 02-958 Warszawa
kiedy?28 września 2017 od 20:30
za ile?120 zł

Wszyscy znamy świetnie i uwielbiamy głos barytonowy Krzysztofa Krawczyka. Słuchamy go już od ponad pięćdziesięciu lat. Jednak mało kto wie, iż Krawczyk nauczył się sam grać na gitarze. Artysta zadebiutował w założonym z kolegami zespole, powstałym w czasach licealnych - Trubadurzy. Najsłynniejsze przeboje z tamtego okresu to, między innymi: "Znamy się tylko z widzenia", czy też "Przyjedź mamo na przysięgę". W roku 1965 grupa zdobyła na Festiwalu opolskim nagrodę najlepszego debiutu. Po dziesięciu latach koncertowania wspólnego Krzysztof Krawczyk podjął decyzję, że rozpocznie karierę solową, która ma się świetnie po dziś dzień.

W roku 1990 w Stanach Zjednoczonych nagrał on album Eastern Country. Opieką artystyczną nad płytą zajął się David Briggs, muzyk oraz aranżer, który wiele lat temu związany był z Elvisem Presleyem. Krawczyk jest przez niektórych zwany właśnie Elvisem z Polski. W roku 2000 muzyk miał spotkanie z Goranem Bregoviciem, które zaowocowało w roku następnym nagraniem wspólnego albumu. Przebojem najbardziej znanym z tamtego okresu jest hit, pod tytułem: "Mój przyjacielu".

Kameralna atmosfera Kuźni Kulturalnej pozwala na znajdowanie się blisko artysty, podczas trwania koncertu. Po występie zaś mogą Państwo stanąć w kolejce po autograf, a także porozmawiać chwilę z wielkim artystą. A na scenie Krawczyk zaprezentuje Wam swój cały dorobek artystyczny, w tym między innymi: "Parostatek"; "Rysunek na szkle"; "Chciałem być"; "Bo jesteś ty" i inne.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy bardzo serdecznie już 28 września 2017 roku, do warszawskiej Restauracji Kuźnia Kulturalna. Bilety na koncert kosztują sto dwadzieścia złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl