Krzysztof Daukszewicz w Świnoujściu „Nareszcie w Dudapeszcie”

Krzysztof Daukszewicz w Świnoujściu „Nareszcie w Dudapeszcie”
Agencja Artystyczna Monolit bardzo serdecznie zaprasza Państwa na nowy program satyryczny, pod tytułem: „Nareszcie w Dudapeszcie” - Krzysztofa Daukszewicza.
Gdzie?
Miejski Dom Kultury
Wojska Polskiego 1/1, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
21 października 2018 od 17:00
Za ile?
50 zł
Organizator
Miejski Dom Kultury w Świnoujściu

„Nareszcie w Dudapeszcie” jest najnowszym, aktualizowanym na bieżąco programem autorskim Krzysztofa Daukszewicza. Otóż satyryk wyśmiewa i opisuje absurdy, które mają miejsce codziennie, w Polsce. Występy różnią się od siebie, a zależy to od tego co aktualnie dzieje się w politycznym świecie. W trakcie wydarzenia towarzyszy artyście Mieczysław Grochowski, który jest z kolei pianistą.

Krzysztof Daukszewicz przyszedł na świat 30-go października roku 1947 w Wichrówie. Felietonista, satyryk, poeta, gitarzysta, kompozytor, a także piosenkarz. Swoją estradową działalność rozpoczął Daukszewicz w roku 1975. Wówczas pełnił rolę dyrektora w Miejskim Domu Kultury, miasta Szczytno, jak również współtworzył kabaret pod nazwą: "Gwuść". W roku 1976 felietonista zdobył nagrodę drugą na Pierwszej Biesiadzie Satyry i Humoru w Lidzbarku Warmińskim, w zamian za swój program autorski , pod tytułem: „Dookoła Wojtek”, natomiast już w rok później zdobył nagrodę, o nazwie: Złote Rogi Kozicy, Przegląd kabaretów w mieście Zakopane.

Agencja Artystyczna Monolit bardzo serdecznie zaprasza Państwa na nowy program satyryczny, pod tytułem: „Nareszcie w Dudapeszcie” - Krzysztofa Daukszewicza. Wydarzenie odbędzie się już 21-go października 2018 roku, w świnoujskim Miejskim Domu Kultury, znajdującym się przy ulicy Wojska Polskiego 1/1. Zaczynamy o godzinie 17:00, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl