Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Krzysztof Daukszewicz „Nareszcie w Dudapeszcie"

Krzysztof Daukszewicz „Nareszcie w Dudapeszcie"
 
Występy mogą różnić się między sobą, a zależy to głównie od tego co dzieje się akurat w politycznym świecie.
gdzie?Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?29 października 2017 od 17:00
za ile?60 zł
organizatorRegionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu

Agencja Artystyczna, o nazwie Monolit bardzo serdecznie zaprasza Państwa na nowy satyryczny program Krzysztofa Daukszewicza, pod tytułem: "Nareszcie w Dudapeszcie". Najnowszy, aktualizowany na bieżąco program autorski Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk w nim opisuje oraz wyśmiewa codzienne absurdy w kraju znajdującym się nad Wisłą. Występy mogą różnić się między sobą, a zależy to głównie od tego co dzieje się akurat w politycznym świecie. W trakcie wydarzenia towarzyszy artyście pianista, nazwiskiem Mieczysław Grochowski.

Artysta Krzysztof Daukszewicz przyszedł na świat 30-go października roku 1947 w Wichrówie. To satyryk, felietonista, poeta, gitarzysta, kompozytor, a także piosenkarz. Rozpoczął działalność estradową w roku 1975. Był wówczas dyrektorem Miejskiego Domu Kultury, Szczytno i był współtwórcą kabaretu Gwuść. W roku 1976 artysta otrzymał nagrodę drugą na Pierwszej Biesiadzie Satyry i Humoru w Lidzbarku Warmińskim. Nagroda jak najbardziej zasłużona za program autorski, pod tytułem: "Dookoła Wojtek", natomiast w rok później zdobył nagrodę, o nazwie Złote Rogi Kozicy (przegląd kabaretów w mieście Zakopane).

Zapraszamy już 29-go października 2017 roku, do kołobrzeskiego Regionalnego Centrum Kultury, znajdującego się przy ulicy Solnej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00, a bilety wstępu kosztują 60 złotych.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl