Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Krzysztof Daukszewicz "Jedz kawiorek"
Krzysztof Daukszewicz to satyryk, felietonista, poeta, kompozytor, gitarzysta oraz piosenkarz.
Gdzie?
Miejski Dom Kultury
Wojska Polskiego 1/1, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
27 października 2019 od 17:00
Za ile?
55 zł
Organizator
Miejski Dom Kultury w Świnoujściu

Nowy, aktualizowany na bieżąco, program autorski Krzysztofa Daukszewicza, który opisuje oraz wyśmiewa absurdy, ponieważ autor jest satyrykiem. Ważne są dla niego absurdy, do jakich dochodzi codziennie w kraju nad piękną Wisłą. Każdy z jego występów różni się od poprzedniego, a zależy to od tego, co dzieje się akurat w politycznym światku. W trakcie wydarzenia towarzyszyć artyście będzie pianista, nazwiskiem Mieczysław Grochowski.

Daukszewicz przyszedł na świat 30-go października roku 1947, w Wichrówie. To satyryk, felietonista, poeta, kompozytor, gitarzysta oraz piosenkarz. Działalność estradową rozpoczął w roku 1975. Wówczas był dyrektorem Miejskiego Domu Kultury (Szczytno) i współtwórcą kabaretu Gwuść. W roku 1976 satyryk zdobył nagrodę drugą podczas I Biesiadzie Humoru oraz Satyry (Lidzbark Warmiński) w zamian za autorski program, pod tytułem: "Dookoła Wojtek", w rok później zdobył nagrodę, o nazwie: Złote Rogi Kozicy podczas przeglądu kabaretów w mieście Zakopane. Krzysztof Daukszewicz przeprowadził się w roku 1978 do stolicy i zaczął występować z kabaretem Na Pięterku. Był również kierownikiem literackim w latach od 1979 do 1984 Teatru na Targówku. Wystawiano w nim dwa artystyczne programy: "Dziury na drodze" (satyra) i musical przeznaczony dla najmłodszej widowni, pod tytułem: "Dzieci taty Zeusa".

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 27-go października 2019 roku, do Świnoujścia, przy ulicy Wojska Polskiego 1/1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00, a bilety wstępu kosztują 55 złotych.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl